• Головна
  • Відкриття StudMediaLab: провели перші лекції для студентів ЧНУ ім.Юрія Федьковича
Фото
09:30, 5 листопада 2019 р.

Відкриття StudMediaLab: провели перші лекції для студентів ЧНУ ім.Юрія Федьковича

Фото
Відкриття StudMediaLab: провели перші лекції для студентів ЧНУ ім.Юрія Федьковича

Вчора, 04.11.19, у Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича відбулося відкриття курсу «StudMediaLab», який ініціював Студентський Парламент ЧНУ. Студентів вітали організатори, спікери та Тамара Володимирівна Марусик. А також спікери провели перші лекції для вихованців, - повідомляє кореспондент 0372.ua

«StudMediaLab» – це дводенний інтенсив із фахівцями-тренерами та експертами-практиками, упродовж якого студенти мають змогу дізнатися про особливості роботи з такими медіа як інтернет-видання, інтернет-телебачення, соціальні мережі, блоги, медіахостинги тощо. Запрошеними спікерами стали журналісти, фотографи, блогери, спеціалісти у сфері SMM.

На відкритті, яке відбулося 04.11.19 о 15:00 у Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича зібралися всі учасники курсу, спікери, організатори та охочі привітати їх із таким святом. Перед початком урочистостей, студенти виконували твори на різних музичних інструментах. 

До слова запросили Голову Студентського Парламенту Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича - Володимира Крижановського: "Не всім студентам взагалі вистачає інформації чи в соцмережах, чи відеоконтенті чи статтях про самі заходи, які відбуваються в університеті чи за ініціативи Студпарламенту. (...) Реєстрація тривала всього два дні, і велика кількість студентів зареєструвалася. Тому хочу подякувати Відділу інформації та комунікації університету, інформаційному відділу Студпарламенту та спікерам. Я думаю у нас круті учасники, круті спікери, круті організатори і у нас все вийде!".

Марусик Тамара Володимирівна, проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу, привітала студентів та організаторів такими словами: "Сьогодні я долучилася до вашої великої StudMediaLab-родини, і мені надзвичайно приємно від імені ректорату нашого університету щиро привітати вас з тим, що ви зголосилися брати участь у першій школі. І те, скільки зібралося сьогодні студентів, представників різних факультетів, говорить про те, що ви усвідомлюєте, що на сьогоднішній день являє собою інформація, комунікації. І сьогодні у вас перша школа, яка буде навчати вас працювати із цим".

Усім учасникам школи надали матеріали конференції та пам'ятні сувеніри, а після урочистого відкриття, студенти розійшлися у аудиторії, де на них чекали спікери. 

Сьогодні, 05.11.2019, відбудуться останні лекції та урочисте закриття «StudMediaLab». 

Читайте також: 5 листопада - цікава інформація про цей день для буковинців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лекція #Студпарламент #медіа #ЗМІ #інформація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...