• Головна
  • Де у Чернівцях можна вакцинуватися від дифтерії? Перелік адрес
Фото
15:22, 5 листопада 2019 р.

Де у Чернівцях можна вакцинуватися від дифтерії? Перелік адрес

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

У зв’язку з прогнозованим ускладненням епідемічної ситуації з дифтерії, високим ризиком виникнення спалахів даної інфекції, відповідно до наказу МОЗ України від 16.09.2011 №595 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» управління надає інформацію про те, що в поліклініках  м.Чернівці сьогодні є в наявності необхідна кількість вакцини проти дифтерії та правця для проведення профілактичних щеплень дорослим та дітям.

Про це повідомляють на сайті Міської ради. 

Вакцинація проти дифтерії та правця у м.Чернівці проводиться у семи комунальних некомерційних підприємствах, де працюють 12 кабінетів щеплень.

У перерахованих закладах створено максимальні умови для проведення вакцинації проти кору дітям та дорослим.

Вакцинація дітей:

згідно з Календарем профілактичних щеплень в Україні, вакцинація АКДП вакциною здійснюється у: 2 місяці (перше щеплення), 4 місяці (друге щеплення), 6 місяців (третє щеплення). У 18 місяців проводиться ревакцинація. Ревакцинацію проти дифтерії та правця у 6 років проводять анатоксином дифтерійно-правцевим (АДП), наступну у 16 років — анатоксином дифтерійно-правцевим зі зменшеним вмістом антигену (АДП-М).

Вакцинація дорослих:

першу планову ревакцинацію дорослих, які раніше були щеплені, проводять вакциною АДП-М у віці 26 років з подальшою плановою ревакцинацією АДП-М з мінімальним інтервалом 10 років, в подальшому – кожні 10 років.

Читайте також: повернули викрадене буковинцям: правоохоронці розшукали зловмисників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #дифтерія #захворювання
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...