• Головна
  • Обласний центр зайнятості: 35 буковинців отримали нові професії
Фото
19:53, 5 листопада 2019 р.

Обласний центр зайнятості: 35 буковинців отримали нові професії

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

З січня 2019 року у навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях області за направленням обласної служби зайнятості навчалося 2656 безробітних буковинців, з них 23 учасники АТО/ООС та двоє внутрішньо переміщених осіб. 35 безробітних проходили професійну підготовку та перепідготовку за 10 робітничими професіями. 

Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

«Сьогодні служба зайнятості застосовує новітні підходи в організації професійного навчання дорослого населення, які дають змогу підвищити продуктивність праці, якісно виконувати роботу та опановувати нові види професійної діяльності», - коментує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Безробітні отрмали професії:  операторів котелень (22 особи), слюсарів з експлуатації та ремонту газового устаткування (3 особи), електрогазозварників (2 особи), обліковців з реєстрації бухгалтерських даних (2 особи), а також бармена, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування, перукаря-модельєра, тракториста-машиніста сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, адміністратора та кухаря.

2621 особа, що залишилась, підвищувала рівень своєї кваліфікації та рівень компетенції за різноманітними навчальними планами та програмами, зокрема через стажування та курси цільового призначення.

Довідка: Служба зайнятості має 11 центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, навчання в яких здійснюється за робітничими професіями за більш ніж 100 напрямками.

Читайте також: у Чернівецьких навчальних закладах стартував Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зайнятість #робота #працевлаштування
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...