• Головна
  • Планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними: коли початок на Буковині?
Фото
20:10, 9 листопада 2019 р.

Планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними: коли початок на Буковині?

Фото
Фото з сайту Чернівецької ОДА

Фото з сайту Чернівецької ОДА

11 листопада у Чернівецькій області стартують планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними, які закінчаться 10 грудня. Майже 70 призваних чоловіків та жінок залучать у військові комісаріати на посади у відділах військового обліку та бронювання. Вони працюватимуть з базою даних військовозобов’язаних, а ще отримають нові навички роботи із запровадженою цього року інформаційною системою «Оберіг».

Про це повідомляють на сайті Чернівецької ОДА. 

Головною метою зборів є підготовка фахівців для доукомплектування посад у військкоматах, які у разі проведення мобілізації зможуть забезпечити їх ефективну роботу.

Упродовж місяця за учасниками зборів зберігатиметься місце роботи та виплачуватиметься середньомісячна зарплата. Вони забезпечуватимуться військовою формою та  медичним обслуговуванням. Залежно від військового звання та посади їм передбачені грошові виплати за час перебування на зборах. Працюючі військовозобов’язані отримають 360 грн., безробітні 2300 грн. Резервісти, тобто ті, що уклали контракт у військовому резерві отримають: працюючі 3200 грн., непрацюючі 5200 грн., а також одноразове грошове заохочення за підсумками року в сумі 1600 грн.

Окрім коштів, контракт у військовому резерві передбачає низку переваг, серед яких можливість просуватися на службі, отримувати чергові військові звання, підвищувати кваліфікацію та здобути нову військово-облікову спеціальність. У випадку ж оголошення мобілізації,  резервіст буде призваний на службу саме до своєї військової частини.

Отримати інформацію щодо укладання контракту на проходження служби у військовому резерві, звернувшись до Чернівецього обласного військкомату за адресою: вул. О.Кобилянської, 32 та до комісаріатів за місцем перебування на обліку, а також за номерами +38 050 948 03 49, +38 037 252 43 49.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальні збори #військкомат #резервісти #військовозобов'язані
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...