• Головна
  • Як почати роботу з психотерапевтом - інформація для буковинців
Фото
21:15, 9 листопада 2019 р.

Як почати роботу з психотерапевтом - інформація для буковинців

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

Якщо ви все ж зрозуміли, що ви потребуєте консультації фахівця з психологічного здоров'я та наважились проконсультуватися з ним  - найважливішим кроком є обрати людину, якій ви зможете довірити свою проблему та обрати метод, за яким ви вирішуватимете питання, що вас турбує. 

Про це повідомляє Уляна Супрун. 

Психотерапія - це практика, за допомогою якої людина виробляє навички самостійно вирішувати свої внутрішні та зовнішні труднощі. Тобто людина опановує нові способи чи звички, щоб долати свій стан, краще його усвідомлювати та осмислювати.

Допомога психотерапевта потрібна, коли ви відчуваєте психологічний дискомфорт, а рівень стресу виходить за межі, коли ви відчуваєте, що вам складно з ним боротися. Насправді, звичні методи вирішити проблему вже не працюють та не дають бажаних результатів.

Що відбувається на початку вашого візиту до фахівця? На першій зустрічі терапевт вислухає вас та складе план роботи. Разом з вами він визначить  тривалість терапії, ваші цілі та очікувані результати.

Тривалість сеансів завжди індивідуальна. Деякі проблеми можна вирішити за декілька візитів, над іншими потрібно працювати упродовж тривалого періоду часу. Особливо тоді, коли йдеться про складні психотравми та стани. У такому разі терапія починається не одразу. Для початку треба стабілізувати стан людини, щоби вона мала внутрішні сили для боротьби з проблемою.

Сьогодні існує майже 400 психотерапевтичних методів. Серед них - психоаналіз, гештальт-психотерапія, когнітивно-поведінкова терапія, терапія, орієнтована на вирішення, психодрама, наративна чи екзистенційна терапія. Кожен з методів має свої особливості, не є універсальним та окремо не орієнтований на конкретні запити. Тому кожен терапевт може використовувати різні методики та способи, керуючись вашою проблемою та поставленими цілями.

Який метод ви із фахівцем не обрали б, головне - реалізувати ваші цілі та в позбутися проблеми чи навчитися з нею повноцінно жити. Якщо обраний метод вам не підійдходить - обов’язково порадьтеся з вашим терапевтом, куди варто звернутися далі саме з вашою проблемою.

Читайте також: потяг, що прямував до Чернівців, розчавив автомобіль на Хмельниччині (ФОТО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#психотерапевт #проблема #здоров'я #депресія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...