
Фото
17:45, 9 листопада 2019 р.
Буковинець, який був поранений в зоні АТО, проходить реабілітацію у Нью-Йорку
Фото

Наш земляк Анатолій Сенищ під час проходження військової служби в зоні АТО отримав тяжке поранення. Після тривалого лікування в медичних закладах України, стан його дещо покращився, однак і далі існувала загроза втратити ногу.
Про це пише видання Кіцмань інфо.
На допомогу кіцманчанину прийшли фахівці реабілітаційного центру “Next Step”, відкритого за кошти української діаспори у США, яка пожертвувала їх фонду “Revived Soldiers Ukraine”. Діє цей центр в Ірпені Київської області. Тут якраз опікуються військовослужбовцями, які вже пройшли основне медичне лікування і спеціалізуються на відновленні опорно-рухового апарату та неврологічної системи людини. Оскільки в Україні засобів та методик, які могли б допомогти Анатолію, наразі немає, то фонд поклопотався про те, щоб кіцманчанина оглянули та проконсультували кращі лікарі-ортопеди Нью-Йорка.
Вчора у супроводі представників “Next Step” та фонду Revived Soldiers Ukraine поранений прибув у Сполучені Штати Америки.
Читайте також: за спробу вивезти за кордон військове обладнання буковинець сплатить штраф.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:39
Вчора
17:21
Вчора
11:41
Вчора
09:22
Вчора
20:51
16 травня
19:32
16 травня
17:04
16 травня
Спецтема
Оголошення
09:15, Вчора
07:51, 5 травня
09:15, Вчора
00:00, 17 березня
09:15, Вчора
live comments feed...
Коментарі