• Головна
  • Сьогодні розпочалися навчальні збори з резервістами на Буковині
Фото
09:32, 11 листопада 2019 р.

Сьогодні розпочалися навчальні збори з резервістами на Буковині

Фото
Сьогодні розпочалися навчальні збори з резервістами на Буковині

Сьогодні, 11 листопада, в Чернівецькій області розпочинаються планові навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними, які триватимуть до 10 грудня.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького військового комісаріату.

Близько сімдесяти призваних чоловіків та жінок будуть залучені у військові комісаріати на посади у відділах військового обліку та бронювання. Вони працюватимуть з базою даних військовозобов’язаних, а також отримають нові навички роботи із запровадженою цього річ інформаційною системою «Оберіг».

Головна мета зборів полягає в підготовці фахівців для доукомплектування посад у військкоматах, які у разі проведення мобілізації зможуть забезпечити їх ефективну роботу.

Протягом місяця за учасниками зборів зберігатиметься місце роботи та виплачуватиметься середньомісячна зарплата. Вони будуть забезпечені військовою формою та медичним обслуговуванням. Залежно від військового звання та посади їм передбачені грошові виплати за час перебування на зборах.

Працюючі військовозобов’язані отримають 360 грн., безробітні 2300 грн. Резервісти, тобто ті, що уклали контракт у військовому резерві отримають: працюючі 3200 грн., непрацюючі 5200 грн., а також одноразове грошове заохочення за підсумками року в сумі 1600 грн.

Окрім грошового забезпечення контракт у військовому резерві передбачає ряд переваг, серед яких можливість просуватися по службі, отримувати чергові військові звання, підвищувати кваліфікацію та здобути нову військово-облікову спеціальність. У випадку ж оголошення мобілізації, резервіст буде призваний на службу саме до своєї військової частини.

Читайте також: 5 дієвих способів відчистити срібло - поради для буковинців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#резервісти #навчальні збори
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...