• Головна
  • Каспруку надійшов лист з Верховної Ради щодо заборони ЛГБТ-прайдів у Чернівцях
18:47, 11 листопада 2019 р.

Каспруку надійшов лист з Верховної Ради щодо заборони ЛГБТ-прайдів у Чернівцях

Каспруку надійшов лист з Верховної Ради щодо заборони ЛГБТ-прайдів у Чернівцях

На адресу Чернівецького міського голови Олексія Каспрука надійшов лист від Представника Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства А.Мамалиги.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Текст листа виглядає так:

«Під час моніторингу стану дотримання принципу недискримінації, здійснюваного Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини на підставі статті 1 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», в засобах масової інформації виявлено повідомлення щодо прийняття депутатами Чернівецької міської ради рішення про заборону проведення у м.Чернівцях заходів ЛГБТІ-спільноти. Зазначене вище рішення суперечить вимогам статей 24, 39 Конституції України, статей 6,12 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», а також практиці Європейського суду з прав людини та міжнародним стандартам прав людини. Таким чином, керуючись статтею 101 Конституції України, статтями 13,22 Закону України «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини», статтею 10 Закону України «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні, прошу вжити заходів для усунення дискримінації і забезпечення рівних прав та можливостей при проведенні мирних зібрань».

Як відомо, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук 4 листопада 2019 року своїм розпорядженням призупинив дію рішення Чернівецької міської ради «Про розгляд електронної петиції №132 Гунька М.І. щодо внесення змін до Статуту територіальної громади міста Чернівців про заборону ЛГБТ-заходів в місті Чернівцях».

Читайте також: "Алло, ваш родич потрапив у ДТП" - викрили телефонних шахраїв на Буковині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лист #лгбт #каспрук
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...