• Головна
  • АТ «Чернівцігаз» здійснює безкоштовну заміну лічильників газу
Фото
09:30, 15 листопада 2019 р.

АТ «Чернівцігаз» здійснює безкоштовну заміну лічильників газу

Фото
АТ «Чернівцігаз» здійснює безкоштовну заміну лічильників газу

З початку року непридатними для подальшої експлуатації визнали 24% повірених лічильників. У 2019 році на придбання та заміну індивідуальних приладів обліку виділили 8,3 млн грн. Це майже половина від загального обсягу інвестицій у газові мережі області в цьому році.

Про це повідомляє АТ «Чернівцігаз». 

За десять місяців 2019 року разом з представниками державного підприємства «Буковинастандартметрологія», газорозподільна компанія провела планову повірку 17,9 тис. лічильників газу. Як виявилось, 4,3 тис. лічильників непридатні для подальшої експлуатації через зношеність лічильного механізму або похибку вимірювання, що значно перевищує допустимі норми.

Згідно з планом розвитку підприємства на 2019 рік, затвердженого НКРЕКП, АТ «Чернівцігаз» виділено8,3 млн грн інвестицій на безкоштовну заміну 5,1 тис. непридатних індивідуальних газових лічильників. 

«Незалежно від того, чи був індивідуальний лічильник газу встановлений за кошти підприємства або за кошти споживача газу, наша компанія здійснює безкоштовну заміну таких лічильників, якщо ті не пройшли планову періодичну повірку. Така заміна проводиться в рамках передбаченого на це фінансування, обсяг якого затверджує щороку держрегулятор»- зазначає Голова правлінняАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда.

Щоденно на спеціальному обладнанні повіряється 120 лічильників газу, в рік підприємство може повірити 28,8 тис. приладів обліку. Під час повірки також виявляються факти незаконних втручань в роботу лічильників. З початку року, метрологи підприємства зафіксувати 112 таких випадків.

Варто зауважити,в разі недопуску співробітників компанії до зняття лічильника на планову чи то позапланову повірку, згідно з Кодексом ГРМ, складається акт про відмову, а розрахунки за спожитий газ проводяться за граничними нормами споживання. Для достовірності ведення обліку природного газу, лічильники необхідно перевіряти кожні 5-8 років

Довідка: Акціонерне товариство «Чернівцігаз» єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. АТ «Чернівцігаз» експлуатує 8 788 км. газопроводів. У 2018 році підприємство протранспортувало близько 367,5 млн. м. куб. природного газу. Клієнтами компанії є понад 230 тисяч сімей Чернівецької області та більше 3 тисяч підприємств, установ і організацій. АТ «Чернівцігаз» є одним з найбільших роботодавців Чернівецької області. Штат компанії становить близько 1300 осіб. Підприємство входить до трійки найбільших платників податків регіону.

Читайте також: оформлення закордонного парспорта - інформація для буковинців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лічильники #електропостачання #світло
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...