• Головна
  • Парламент майже 5 років не може схвалити гідну зарплату лікарям швидкої - цікаве буковинцям
20:59, 17 листопада 2019 р.

Парламент майже 5 років не може схвалити гідну зарплату лікарям швидкої - цікаве буковинцям

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Законопроєкт про забезпечення справедливої оплати праці лікарів бригад швидкої допомоги (№0908) практично 5 років знаходиться на розгляді парламенту. Зареєстрований документ був в кінці 2014 року, а перше читання пройшов ще в 2015 році, після чого "завис" у профільному Комітеті ВР.

Про це свідчать дані офіційного сайту ВР, передає УНН.

Законопроєкт №0908 передбачає право лікарів бригад швидкої допомоги на підвищені посадові оклади, надбавки за особливий характер праці, за особливі умови праці, доплати за науковий ступінь, за почесні звання, а також за вислугу років залежно від стажу роботи в державних і комунальних закладах охорони здоров'я.

Передбачено й інші надбавки, доплати, премії і винагороди, "розмір і порядок встановлення яких визначаються Кабінетом Міністрів України".

Крім того, проєктом (правками до другого читання, які були враховані - ред.) пропонується законодавчо закріпити право лікарів "швидкої" на матеріальну допомогу для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі одного посадового окладу та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі одного посадового окладу.

Ще одна врахована (по суті) до другого читання поправка до законопроєкту передбачає обов'язкове страхування для співробітників "швидкої", яке забезпечується в порядку, визначеному законом.

Примітно, що в першій редакції документа (№0908) пропонувалося чітко регламентувати відсоток надбавки лікарям швидкої - до 20%, але не менше 5% від окладу за особливий характер праці. У редакції, запропонованій до другого читання, така деталізація норми поки відсутня.

Уточнимо, що 2 вересня проєкт закону з правками після першого читання був повторно направлений до профільного комітету ВР з питань охорони здоров'я.

А 10 вересня Рада проголосувала за включення законопроєкту №0908 до порядку денного другої сесії ХI скликання ВР з позначкою про те, що це доручення адресовано Голові Комітету здоров'я нації Михайлу Радуцькому.

Через два місяці законопроєкт в зал для голосування так і не виносився.

Читайте також: виграти стипендію 30 000 грн можуть студенти Чернівців у соціальній програмі Scholarship.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарі #швидка #зарплата #буковинці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...