• Головна
  • На Буковині цього року розпочали свій бізнес понад 5,9 тисяч платників
Фото
14:15, 18 листопада 2019 р.

На Буковині цього року розпочали свій бізнес понад 5,9 тисяч платників

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

З початку листопада 2019 року податківці  у 13 центрах обслуговування платників (ЦОП) забезпечують обслуговування 62142 платників податків. Серед них 17185 юридичних осіб, 44395 фізичних осіб-підприємців та 562 особи, що здійснюють незалежну професійну діяльність. З початку 2019 року свій бізнес розпочали 5904 платники податків, серед яких 628 юридичних осіб та 5276 фізичних осіб-підприємців.

Про це повідомляють у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області. 

У податковому відомстві звертають увагу буковинців на легалізацію підприємницької діяльності та зазначають, що кожен новостворений платник чи громадянин має можливість отримати консультацію з питань податкового законодавства та довідкову інформацію з питань обліку платників податків у ЦОПах.

Щодо фізичних осіб, то у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків Чернівецької області зареєстрували 878 674 фізичні особи. Упродовж 2019 року їх кількість зросла на 12 051 громадянин, у тому числі на 447 іноземних громадян. У окремому реєстрі перебуває на обліку 12 516 мешканців області. Це особи, які через свої релігійні чи інші переконання відмовилися від присвоєння їм номера облікової картки платника податків та обліковуються у згаданому реєстрі за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією і номером паспорта.

Інформація про роботу ЦОПів знаходиться на офіційному порталі Територіальних органів ДПС у Чернівецькій області за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/okremi-storinki/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-poda/. Тут є можливість поставити запитання, які вас цікавлять.

Читайте також: 18 листопада: цікава інформація про цей день для чернівчан.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #платники #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...