• Головна
  • Вісім дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримають житло на Буковині
15:19, 19 листопада 2019 р.

Вісім дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримають житло на Буковині

Вісім дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування отримають житло на Буковині

15 листопада для Чернівецької області Уряд виділив додаткові кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Як повідомляє Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОДА, сума складає 2 870 130 гривень.

Це дасть змогу виплатити грошову компенсацію за належні для отримання житлові приміщення 8 дітям-сиротам, дітям позбавленого батьківського піклування, особам з їх числа.

Розподіл коштів субвенції між бюджетами міст обласного значення, районними бюджетами та бюджетами ОТГ здійснюється відповідно до рішення обласної комісії з визначення напрямків та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам.

Довідково:

Чернівецькій області були вже виділені кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, на 2019 рік, в сумі 12 650 300 гривень.

Завдяки цьому 27 буковинських дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, будуть забезпечені власним житлом, та придбано один дитячий будинок сімейного типу, шляхом виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 616.

Читайте також: військові комісаріати Буковини перейдуть у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сироти #буковина #житло
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...