• Головна
  • «Чернівцігаз» підтримує створення комунального підприємства з обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання
Фото
14:15, 20 листопада 2019 р.

«Чернівцігаз» підтримує створення комунального підприємства з обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання

Фото
«Чернівцігаз» підтримує створення комунального підприємства з обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання

Минулого тижнядепутатиЧернівецькоїміськоїрадизареєструвалипроєктрішеннящодоствореннякомунальногопідприємства, якеобслуговуватимевнутрішньобудинковігазовімережі.

Газорозподільна компанія краю підтримує таке рішення, адже ще одне підприємство, допоможе пришвидшити обслуговування внутрішньобудинкових систем багатоквартирних житлових будинків та сприятиме підвищенню рівня безпеки мешканців міста.

З початку 2018 року послуга з обслуговування внутрішньобудинкових мереж стала ринковою. Власники, балансоутримувачі або орендарі житла мають подбати про газові мережі й укласти договорів технічного обслуговування мереж та газових приладів, які знаходяться після точки балансового розмежування з АТ «Чернівцігаз» і належать споживачам. Для цього вони вільні обирати будь-яку організацію, що має відповідні дозволи на проведення таких робіт.

Загалом, в Чернівецькій області зареєстровано близько 200 підприємств, які мають дозвіл на технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання, однак не всі вони проводять свою господарську діяльність або ж є вузькоспеціалізованими. Ще одна проблема – це відсутність достатньої кількості фахівців, які володіють матеріально-технічною базою, знаннями нормативно-правових актів та практичними навичками виконання робіт.

АТ «Чернівцігаз» здійснює обслуговування розподільних газових мереж до межі балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін. Разом з тим, компанія, як оператор ГРМ, залишається відповідальною за надійну та безпечну експлуатацію внутрішньобудинкових газопроводів і має право обмежити газопостачання на об’єкт у разі незабезпечення власником будинку технічного обслуговування мереж.

Довідка: Акціонерне товариство «Чернівцігаз» єдина на території Чернівецької області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. АТ «Чернівцігаз» експлуатує 8 788 км. газопроводів. 

Читайте також: кількість безробітних буковинців зменшилась на 12,8% - Управління статистики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівцігаз #газ #міська рада #комунальне підприємство
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...