• Головна
  • «Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця» - скоро презентують книгу
Фото
15:35, 21 листопада 2019 р.

«Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця» - скоро презентують книгу

Фото
«Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця» - скоро презентують книгу

29 листопада у Буковинському Медіа-центрі «Belle Vue» (Чернівці, вул. Кобилянської, 2) відбудеться презентація книги спогадів відомого австрійського письменника, журналіста, уродженця Чернівців Ґеорґа Дроздовського (1899–1987) «Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця», що вийшла в серії «Меридіан серця» «Видавництва 21» у перекладі Петра Рихла.

Як повідомляють у "Видавництві 21"У презентації візьме участь презентують Петро Рихло, модеруватиме Інґа Кейван. Початок о 18:00.

Нагадаємо, що книга «Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця» вийшла за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського та Товариства Ґеорґа Дроздовського, Клаґенфурт, Австрія (Georg Drozdowski Gesellschaft Klagenfurt, Österreich).

Це перевидання першого українського видання цієї книги (2001), яке вже стало бібліографічною рідкістю. Нинішнє видання вийшло у переглянутій перекладацькій редакції, а також із доповненим ґлосарієм. І звісно, воно відмінне від попереднього з погляду поліграфії та дизайну.

Книга «Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця» вперше побачила світ 1984 року у Клаґенфурті. Для Ґеорґа Дроздовського було важливо зафіксувати спомини про Чернівці і Буковину початку ХХ століття та періоду між двома світовими війнами – значущих для нього простору і часу, буття, аби вони не зникли із пам’яті. 

«Тоді в Чернівцях» – вже сама назва потверджує це. Словом «тоді» вона торкається не такого вже й далекого минулого, а найменням «Чернівці» фіксує місце дії, відтак обома словами – те поміж простором і часом, що продовжує жити як спомин, допоки хтось його береже як свою дорогу реліквію», – написав Ґеорґ Дроздовський у передмові до своєї книги.

Читайте також: скільки осіб проживає на Буковині - дані за січень-вересень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#презентація #книга #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...