• Головна
  • Партнерство поліції та об’єднаних територіальних громад - відбулася зустріч у Чернівцях
Фото
10:51, 22 листопада 2019 р.

Партнерство поліції та об’єднаних територіальних громад - відбулася зустріч у Чернівцях

Фото
Партнерство поліції та об’єднаних територіальних громад - відбулася зустріч у Чернівцях

Під час зустрічі представники територіальних громад обговорювали з правоохоронцями стан захищеності населення та підтримання правопорядку на території громад.

Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Начальник Управління превентивної діяльності Святослав Кішлар, розповів про заходи які проводить поліція для забезпечення попередження правопорушень та зазначив, що на території Чернівецької області відкрито 16 поліцейських станцій 7 з яких на території ОТГ.

Де діють такі станції, зменшилися випадки правопорушень та покращилося реагування на звернення громадян. Співпраця з населенням, територіальними громадами та громадськими об'єднаннями є пріоритетним для поліції.

Партнерство поліції та об’єднаних територіальних громад - відбулася зустріч у Чернівцях , фото-1

Також заступник начальника управління превентивної діяльності Юрій Телегуз ознайомив представників громад з «Програмою безпеки». Концепція вказаної програми полягає у тому, що поліція працює враховуючи думку громади щодо проблем безпеки та порядку. Натомість для ефективності функціонування вказаної програми має відбуватись постійна взаємодія правоохоронців з громадою заради спільного безпечного простору.

Слід також зазначити, що наразі Національною поліцією України запроваджений проект «Поліцейський офіцер громади» Проект передбачає підвищення якості послуг що надаються поліцією громадянам, ефективнішим буде попередження злочинності, розбудовуватиметься взаємна довіра між населенням і поліцією.

Партнерство поліції та об’єднаних територіальних громад стане запорукою безпеки для громадян та покращення їх добробуту.

Читайте також: старовинну ікону намагалися незаконно вивезти з Буковини - фото.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #громада #активісти #Чернівці #правоохоронці
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...