• Головна
  • Обмежити використання поліетиленових пакетів - Чернівецька міськрада звернулася до Верховної Ради
Фото
13:51, 22 листопада 2019 р.

Обмежити використання поліетиленових пакетів - Чернівецька міськрада звернулася до Верховної Ради

Фото
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Депутати Чернівецької міської ради звернулась до Верховної Ради України з проханням обмежити використання пластикових пакетів.

Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Депутати Чернівецької міської ради ухвалили рішення щодо обмеження використання одноразових пластикових пакетів на території міста Чернівців. Зокрема, суб’єктам господарювання у сфері торгівлі та послуг міста Чернівці рекомендовано пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

Департаменту розвитку міської ради доручено здійснити ряд заходів рекомендаційного характеру щодо стимулювання переходу до використання екологічних матеріалів у комерційній діяльності суб’єктів господарювання:

  • створити альтернативу безкоштовним одноразовим поліетиленовим пакетам для складання та зберігання продуктів харчування на паперові пакунки, біорозкладні пакети тощо;
  • замінити використання одноразових поліетиленових рукавичок на застосування кулінарних щипців у точках роздрібної торгівлі;
  • регулярно проводити просвітницьку роботу щодо шкідливого впливу та забруднення навколишнього середовища від поліетилену та пластику серед підприємців міста;
  • започаткувати проведення просвітницького заходу «День без поліетилену в місті Чернівці».

Управлінню освіти міської ради доручено організовувати інформаційно-просвітницьку роботу у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах щодо негативного впливу на довкілля від використання одноразових поліетиленових пакувальних матеріалів та переваг використання багаторазової тари.

Фінансування заходів щодо організації та проведення інформаційно-просвітницької роботи з питань обмеження використання пластикових пакетів здійснюватиметься за рахунок коштів міського Фонду охорони навколишнього природного середовища. Депутати Чернівецької міської ради направили звернення до Верховної Ради України з проханням вирішити питання заборони та використання поліетиленових пакетів на законодавчому рівні.

Читайте також: благоустрій районів Буковини - що вдалося зробити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліетилен #пакети #одноразові рукавички #екологія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...