• Головна
  • Громадські активісти та чернівчани можуть проводити робочі та публічні заходи у Ратуші
Фото
17:46, 22 листопада 2019 р.

Громадські активісти та чернівчани можуть проводити робочі та публічні заходи у Ратуші

Фото
Громадські активісти та чернівчани можуть проводити робочі та публічні заходи у Ратуші

Голова міської Олексій Каспрук своїм розпорядженням затвердив План розміщення виконавчих органів міської ради в історичній будівлі Ратуші та Порядок використання приміщень Ратуші для проведення робочих та публічних заходів. Відповідне розпорядження підписали 11 листопада.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Для проведення офіційних, робочих засідань, нарад, публічних, урочистих та святкових заходів, презентацій, прес-конференцій, форумів, семінарів, громадських консультацій та слухань, роботи дорадчо-консультативних органів у Ратуші використовується сесійна зала - каб.207 та зал засідань виконавчого комітету - каб.202. Інші зали засідань - каб.105, 209, 214, 308.

Галерея Ратуші (дворик Ратуші) використовується для проведення урочистих, мистецьких, туристичних, освітніх та благодійних заходів, виставок, кінопоказів, презентацій, публічних дискусій, публічних звітів, громадських слухань та обговорень. Проведення платних заходів в Галереї Ратуші заборонено. Організаційне сприяння у проведенні публічного заходу в Галереї Ратуші надає виконавчий орган, за підтримки якого захід проводиться.

За матеріально-технічне забезпечення зал, справність технічних засобів, організацію відеотрансляції заходів, що проводяться в приміщенні Ратуші, відповідаєвідділ комп’ютерно-технічного забезпечення. Дозвіл на використання приміщень Ратуші для публічних заходів надає міський голова та заступники міського голови, секретар міської ради та секретар виконавчого комітету міської ради.

Громадські активісти, представники громадських організацій та об’єднань, члени територіальної громади мають право на безперешкодний доступ до кабінетів №105, №106-А, №308, де вони можуть знайомитися з документами, отримувати та надавати консультації, виконувати іншу роботу, спрямовану на виконання статутних завдань своїх громадських організацій, які не суперечать Статуту територіальної громади міста Чернівці.

У кабінеті №106-А для потреб громадських активістів відділ комп’ютерно-технічного забезпечення створює одне комп’ютеризоване робоче місце, користувачі цього місця самостійно забезпечують себе папером та іншим канцелярським приладдям. 

Використання громадськими активістами, членами територіальної громади кабінетів №105, №106-А, №308 допускається в робочі дні: понеділок-четвер з 09:00 до 18:00, п’ятниця - з 09:00 до 17:00. Проведення заходів у цих кабінетах в позаробочий час та у вихідні дні допускається лише з дозволу міського голови, заступників міського голови або секретаря виконавчого комітету.

Заходи у Галереї Ратуші (дворик Ратуші) можуть проводитися в позаробочий час та у вихідні дні з дозволу міського голови або заступників міського голови.

Представники громадських організацій, об’єднань, громадські активісти, які бажають провести захід у приміщеннях міської ради відповідно до цього Порядку, подають письмове звернення у загальний відділ міської ради - каб. 201, 113у якому зазначають дату, час, назву та мету заходу, орієнтовну кількість учасників, ПІБ, контактний телефон, електронну адресу відповідального за проведення заходу.  

Читайте також: сплатили 2,2 млрд грн: платники Буковини є основним джерелом наповнення місцевого бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ратуша #міська рада #активісти #чернівчани
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...