• Головна
  • Проблеми медичного фінансування обговорили на Буковині
12:10, 23 листопада 2019 р.

Проблеми медичного фінансування обговорили на Буковині

Проблеми медичного фінансування обговорили на Буковині

Днями відбулася нарада для керівників обласних закладів охорони здоров’я, фахівців фінансової сфери даних установ та кадрових працівників, на якій обговорили зміни у фінансуванні, які стартують з наступного року.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

"На виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» в обласних комунальних установах медичної галузі триває процес автономізації. Задля координації даної роботи та забезпечення належного правового процесу перетворення медичних установ у комунальні некомерційні підприємства 18 листопада на базі Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги за ініціативи Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА відбулась нарада для керівників обласних закладів охорони здоров’я, фахівців фінансової сфери даних установ та кадрових працівників.

Під керівництвом в. о. директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Юрія Лесюка та за участю начальника відділу фінансового забезпечення закладів та установ управління фінансової політики, звітності та правового забезпечення Департаменту ОЗ Олександра Грегуцака, заступника начальника управління – начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності, документообігу та правового забезпечення управління фінансової політики, звітності та правового забезпечення, головного  бухгалтера Департаменту ОЗ Олени Русінко, голови Чернівецької обласної організації Профспілки працівників охорони здоров’я Олександра Фустія було обговорено ряд основних організаційних та проблемних питань щодо автономізації закладів охорони здоров’я обласного підпорядкування.

Передусім в ході наради увага була зосереджена на впровадженні системи діагностично-споріднених груп та принципах фінансування КНП на основі моделі української системи діагностично-споріднених груп", - йдеться у повідомленні.

Крім того, учасники засідання розглянули механізм бюджетного забезпечення закладу охорони здоров’я, перетвореного в підприємство, формування фінансових планів, додаткові джерела його фінансування.

Окремо було обговорено особливості завершення фінансово-господарської діяльності ЗОЗ як бюджетної установи та початку діяльності КНП, а також формування нового колективного договору та переведення трудового колективу на роботу в КНП.

Читайте також: вакцинація - надійний захист від кору для буковинців, - МОЗ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фінанси #медицина #буковина
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...