• Головна
  • Понад 600 буковинців уклали контракти у військових частинах ЗСУ
15:55, 25 листопада 2019 р.

Понад 600 буковинців уклали контракти у військових частинах ЗСУ

Понад 600 буковинців уклали контракти у військових частинах ЗСУ

Від початку 2019 року понад шість сотень буковинців уклали контракти у військових частинах Збройних Сил України. В більшості з них є досвід служби та участі в бойових діях, та чимало й тих, хто раніше не мав справи з армією.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Попри відсутність військового досвіду чоловіки та жінки мають можливість в короткий термін здобути військово-облікову спеціальність і розпочати військову кар’єру. Відтак, після підготовки в навчальному центрі тривалістю до 3-х місяців військовослужбовець направляється до місця служби.

Варто знати, що військові частини пропонують поряд із бойовими посадами й такі, що тісно пов’язані з цивільними. Це дозволяє реалізувати себе в армії медикам, фінансистам, кухарям, водіям тощо. До того ж можна обирати – службу в бойових військових частинах, або небойових, тобто в частинах забезпечення, складах, арсеналах, полігонах, навчальних центрах.

Сьогодні пріоритетними для комплектування військовими частинами є 80 окрема десантно-штурмова бригада, підрозділ якої розташований в Чернівецькій області та 24 окрема механізована бригада імені Короля Данила, що на Львівщині.

Грошове забезпечення солдата першого місяця служби в цих військових частинах складає від 12000 грн. та від 10200 грн. У районі операції Об’єднаних сил військові отримують додатково 6500 грн. та 17000 грн. перебуваючи на другій та першій лініях. У зв’язку зі специфікою виконання завдань десантники отримують більше, але й при відборі на службу кандидати повинні відповідати вищим вимогам.

Загалом розмір грошового забезпечення військовослужбовця залежить від вислуги, звання та займаної посади. До прикладу, командир роти отримує в середньому від 16000 грн. в пункті постійної дислокації та від 33000 грн. на передовій в зоні ООС. В десантно-штурмовому підрозділі відповідно від 18500 грн. та від 35500 грн.

Військові отримують підіймальну допомогу при укладанні контракту, щорічні виплати на оздоровлення, а також розв'язання соціально-побутових питань. Для них передбачене безкоштовне речове та продовольче забезпечення, медичні послуги та санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках також є безкоштовним, а в разі оренди житла, виплачується компенсація за винайм.

Окрім цього, контрактник отримує значну кількість різних переваг: від пільг на комунальні послуги і до участі в міжнародних миротворчих місіях, про які детально можна дізнатись у військових комісаріатах.

Обрати військову службу — означає обрати почесну справу, яка гарантує безпеку нашим громадянам, а також підтримати бійців, які перебувають на фронті від початку війни, ставши пліч-о-пліч поряд з ними.

Тим, хто прийняв рішення стати військовослужбовцем, необхідно звернутись до військового комісаріату, пройти співбесіду, підтвердити придатність за станом здоров’я та визначитись за допомогою фахівців щодо майбутньої спеціальності та місця служби.   

Читайте також: за минулий тиждень госпіталізували 85 буковинців, хворих на ГРВІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#контракт #зсу #буковина
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...