
12:48, 27 листопада 2019 р.
Зафіксували 3150 звернень щодо вчинення домашнього насильства на Буковині

Під час брифінгу директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталій Савкін повідомив про те, яка робота ведеться у Чернівецькій області щодо запобігання домашньому насильству.
Про це передає пресслужба Чернівецької ОДА.
"Досить активна робота ведеться всіма структурами Чернівецької області у цьому напрямку. В нас є вагомі результати. В області вже створили 10 Мобільних бригад. Станом на 01.11.2019 вони отримали 249 повідомлень стосовно вчинення домашнього насильства в сім'ях, з них: стосовно жінок - 170; чоловіків - 32; дітей - 14; внутрішньо сімейні (сестри, брата, матері) - 30, - зазначив посадовець. - Мобільна бригада також здійснила 78 виїздів, відвідала 179 сімей (з них - 128 дітей), склали 104 акти оцінок потреб сімей".
Серед видів насильства найбільше зафіксували випадків психологічного насильства - 158, у тому числі 3 - стосовно дітей. На другому місці — фізичне насильство (33 випадки), на третьому — економічне (1 випадок).
Разом з тим, впродовж січня — жовтня поточного року територіальні підрозділи Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області зафіксували 3150 звернень щодо вчинення домашнього насильства. Найбільше звернень надійшло з міста Чернівці (398), Сторожинецького (506), Заставнівського (326) та Кіцманського (278) районів.
Віталій Савкін також повідомив про те, що на сьогодні до єдиного реєстру досудових розслідувань внесли 38 кримінальних впроваджень щодо ст. 126-1 КК України та 1 впровадження за ст. 390-1 КК України; винесли 414 термінових заборонених приписів та суд виніс 2 обмежувальні приписи.
Читайте також: суд поновив Михайла Сеничака на посаді головного фіскала Буковини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:56
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:15, Сьогодні
09:15, Сьогодні
09:15, Сьогодні
00:00, 17 березня
09:15, Сьогодні
live comments feed...
Коментарі