• Головна
  • Чернівці можуть стати містами-побратимами з містами Базель і Ессен
14:18, 27 листопада 2019 р.

Чернівці можуть стати містами-побратимами з містами Базель і Ессен

Чернівці можуть стати містами-побратимами з містами Базель і Ессен

У разі успішного здійснення такої ініціативи щодо міст-побратимів м. Чернівці та м. Базель (Швейцарія) і м. Ессен (федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія, Німеччина) для Буковини та, зокрема, БДМУ відкриються нові можливості співробітництва у галузі вищої медичної освіти й практичної охорони здоров’я.

Про це повідомляють на сайті Буковинського державного медичного університету.

Під час міжнародних заходів на базі БДМУ – Осінньої школи з медичної освіти (м. Чернівці, 7-10 жовтня 2019 р.) і Міжнародного судово-медичного конгресу (м. Чернівці, 4-5 липня 2019 р.) партнери зі Швейцарії та Німеччини запропонували нашому університету виступити з ініціативою стати містами-побратимами м. Чернівці з м. Базель (Швейцарія) і м. Ессен (Німеччина).

"Перебуваючи з візитом у Чернівцях та ознайомившись із діяльністю Буковинського державного медичного університету професор Martin Raab висловив пропозицію стати містами-побратимами (м. Чернівці та м. Базель) задля поглиблення співпраці з БДМУ та розширення можливостей для медичних працівників буковинського краю.

Професор Martin Raab (Swiss Centrefor International Health at the Swiss Tropical and Public Health Institute, Basel, Switzerland) працює у рамках україно-швейцарських проектів більше 20 років, є спеціалістом із громадського здоров’я, координатором Україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти», в якому БДМУ бере участь з грудня 2018 р.

З такою ж пропозицією звернувся професор Kurt Truebner (Universitätsklinikum Essen, президент Асоціації судових медиків Східної Європи), з яким нас пов’язує тривале співробітництво по судовій медицині, оскільки викладачі БДМУ навчалися на базі Інституту судової медицини (м. Ессен) та брали участь у спільних міжнародних науково-практичних конференціях", - йдеться у повідомленні.

Зазначили, що у разі успішного здійснення такої ініціативи щодо міст-побратимів м. Чернівці та м. Базель (Швейцарія) і м. Ессен (федеральна земля Північний Рейн – Вестфалія, Німеччина) для Буковини та, зокрема, БДМУ відкриються нові можливості співробітництва у галузі вищої медичної освіти й практичної охорони здоров’я.

Це дозволить реалізовувати спільні міжнародні грантові проєкти, упроваджувати інноваційні освітні технології у навчальний процес і проходити стажування і тренінги на базі вищевказаних закладів студентам, викладачам і лікарям м. Чернівці та буковинського краю загалом.

Читайте також: провели останню Школу ораторського мистецтва для молоді з Буковини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чернівці #партнери
11,3
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...