• Головна
  • Чернівецький військкомат нагадує про щорічні звіти чисельності військовозобов’язаних
16:58, 27 листопада 2019 р.

Чернівецький військкомат нагадує про щорічні звіти чисельності військовозобов’язаних

Чернівецький військкомат нагадує про щорічні звіти чисельності військовозобов’язаних

Чернівецький військовий комісаріат нагадує про підготовку щорічного звіту місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, які залучаються до виконання мобілізаційних завдань.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Відповідно до Постанови КМУ від 11.01.2018 №12, вони зобов’язані щороку складати звіт про чисельність військовозобов’язаних, які заброньовані згідно з переліками посад і професій, станом на 1 січня.

До звітів включаються зведені показники за органом державної влади, іншим державним органом, органом місцевого самоврядування, підприємством, установою, організацією та за підпорядкованими структурними підрозділами і філіями незалежно від їх місцезнаходження.

Під час складання звітів вищезгадані органи зобов’язані:

-  звірити дані обліку особових карток з даними військових квитків військовозобов’язаних та з фактичною чисельністю військовозобов’язаних, які працюють у зазначених органах, на підприємстві, в установі, організації, та надати до кінця поточного року відстрочки від призову військовозобов’язаним, які підлягають бронюванню згідно з переліком посад і професій;

-  анулювати до кінця поточного року посвідчення про відстрочку військовозобов’язаним, які заброньовані згідно з переліками посад і професій, але з різних причин втратили право на таку відстрочку, зняти їх зі спеціального військового обліку та не включати до звіту;

 - звірити дані облікових карток працівників з обліковими даними військових комісаріатів (органів СБУ, підрозділів Служби зовнішньої розвідки). В ході проведення обов’язкового звіряння військовими комісаріатами здійснюється перевірка всіх працюючих.

Окремо звертаємо увагу кадровиків, що резервісти до звіту не включаються.

Читайте також: набрала голоси петиція проти спорудження каплиці на площі Пресвятої Марії у Чернівцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військкомат #буковина #звіт
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...