• Головна
  • Чернівецький перинатальний центр - реконструкція триває
фото
11:45, 28 листопада 2019 р.

Чернівецький перинатальний центр - реконструкція триває

фото
фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Важливість створення перинатальних центрів з метою зниження рівня смертності серед матерів та новонароджених зрозуміли ще у 60-х рр. минулого століття західні медики. Адже формування певної моделі на рівні адміністративно-територіальної одиниці, яка б забезпечувала повний цикл надання медичної допомоги жінкам та дітям врятує сотні життів, попередить і виявить тисячі ускладнень. В Україні законодавче оформлення та реалізація проекту зі створення перинатальних центрів розпочалася з 2000-х років.

Усвідомлення важливості завершення робіт та відкриття обласного перинатальногго центру у м. Чернівці є і на рівні крайової влади. 27 листопада голова облдержадміністрації Сергій Осачук відвідав цей вкрай важливий медичний об’єкт та ознайомився з ходом будівельних робіт.

«Серед пріоритетних завдань, які стоять перед головою ОДА є ті, які вже давно сформувала громада, які ми чуємо з боку експертного середовища. Одним із них є — добудова та запуск перинатального центру в Чернівецькій області. Це обіцянка багатьох чиновників, і в тому числі, моє зобов’язання», - зазначив голова облдержажміністрації.

 Довідково: 

Відповідно до національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» в 2012 році розпочато підготовку медичного та технологічного обґрунтування стосовно створення закладу третинного рівня надання медичної допомоги вагітним, роділлям та багатодітним.

Протягом 2013-2015 років на об’єкті освоєно 42,5 млн. гривень, в тому числі вартість придбаного медичного обладнання 23,6 млн. гривень. Протягом 2014-2016 років фінансування робіт з державного бюджету не проводилось.

Відновлення фінансування з державного бюджету дало можливість виконати основні будівельно-мотажні роботи в 2017-2018 роках. Освоєно коштів в загальній сумі 73,6 млн. гривень.

В 2019 році станом на 22 листопада освоєно 16 694,945 тис. гривень.

Будівельна готовність об’єкту становить 85%.

Про подальшу ситуацію із будівництвом та введенням в експлуатацію міського перинатального центру обов'язково інформуватимемо.

Читайте також: Обрали нового декана філософсько-теологічного факультету Чернівецького університету

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#голова ОДА #перинатальний центр #реконструкція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...