• Головна
  • Пенсіонерам Буковини перерахували пенсії
фото
18:31, 28 листопада 2019 р.

Пенсіонерам Буковини перерахували пенсії

фото
Пенсіонерам Буковини перерахували пенсії

Рівень пенсій громадян міста та області перерахували у зв'язку зі зростанням з 1 грудня 2019 року прожиткового мінімуму для осіб, котрі втратили працездатність. Органи Пенсійного фонду здійснили перерахунок 191,5 тис. пенсійних виплат буковинців відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік". 

Як повідомляє Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, в результаті проведеного перерахунку збільшилися мінімальні та максимальні розміри пенсійних виплат; надбавки за понаднормовий стаж для непрацюючих пенсіонерів; встановлені до пенсії підвищення та доплати, передбачені законодавством, зокрема, для осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій, учасників війни, членів загиблих військовослужбовців, жертв нацистських переслідувань, осіб з інвалідністю внаслідок аварії на ЧАЕС та інших категорій громадян. Крім того, зросли доплати шахтарям, пенсії за особливі заслуги перед Україною тощо. З урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць, затвердженого з 01.12.2019 на рівні 2027 грн., підвищено розмір надбавки Почесним донорам України, яка встановлюється в розмірі 10% цього мінімуму.

Водночас, для окремих категорій пенсіонерів розмір пенсійного забезпечення залишився без змін. Це стосується осіб, у складі пенсійної виплати яких відсутні складові, залежні від величини прожиткового мінімуму.Не підлягає перерахунку доплата до мінімального розміру пенсії та надбавка за понаднормовий стаж для працюючих пенсіонерів.

Перерахунок пенсій проведено автоматизованим шляхом за матеріалами пенсійних справ, без подання пенсіонерами заяв та будь-яких інших додаткових документів. В середньому пенсійні виплати буковинців з 01.12.2019 зросли на 36,90 грн. Виплата пенсій в перерахованих розмірах розпочнеться з 4 грудня поточного року відповідно до установлених графіків фінансування.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділеннях Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Читайте також: Побудова нової євроколії покращить рух туристів і до Буковини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перерахунок пенсій #пенсійний фонд
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...