![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
15:53, 3 грудня 2019 р.
Зі снігу витягали уже 13 вантажівок на Буковині
фото
![Зі снігу витягали уже 13 вантажівок на Буковині Зі снігу витягали уже 13 вантажівок на Буковині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Звечора 2 грудня до ночі 3 грудня працівники Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернівецькій області за допомогою тягача відбуксирували 13 вантажних автомобілів.
Як повідомляє пресслужба Управління ДСНС в Чернівецькій області, трьом водіям автівок рятувальники допомагали подолати круті підйоми у с. Остриця Герцаївського району неподалік Чернівців на ділянці автодороги сполученням Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.
В одному з випадків вантажний автомобіль перекрив дорогу, внаслідок чого у двох напрямках виникли затори. За допомогою тягача працівники Аварійно-рятувального загону відбуксирували автівку до місця, звідки водій вже сам міг продовжити рух. Автодорогу було розблоковано.
10 вантажівок рятувальники буксирували на Глибоччині. Засніжені ділянки доріг з підйомами водії не змогли подолати у с. Тарашани, Чагор та Коровія. Тут також за допомогою тягача працівники Служби порятунку витягали вантажні автомобілі на ділянки доріг, де вони самостійно продовжували свій маршрут.
Читайте також: наступний навчальний рік стане Роком математики - цікаве буковинцям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі