![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
10:51, 5 грудня 2019 р.
Надзвичайники провели інструктаж для прикордонників на Буковині
фото
![фото пресслужби Управління ДСНС в Чернівецькій області фото пресслужби Управління ДСНС в Чернівецькій області](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото пресслужби Управління ДСНС в Чернівецькій області
Вчора працівники Служби порятунку провели зустріч із інспекторами прикордонної служби відділення "Нижні Петрівці" Сторожинецького району. Зустріч була присвячена дотриманню пожежної безпеки на пункті пропуску через українсько-румунський кордон.
4 грудня фахівці Управління ДСНС у Чернівецькій області провели інструктаж з правил пожежної безпеки з особовим складом відділення інспекторів прикордонної служби «Нижні Петрівці», що у Сторожинецькому районі. За повідомленням пресслужби відомства, спочатку вогнеборці ознайомилися з усією необхідною в підрозділі документацією щодо протипожежної безпеки, довели прикордонникам причини виникнення пожеж у Чернівецькій області та статистику таких подій.
Відтак рятувальники розповіли слухачам алгоритми дій при виявленні загорання чи то у розташуванні особового складу, чи то на відкритій території. Зокрема, роз’яснили, порядок виклику пожежно-рятувальних підрозділів та інших екстрених служб, попрактикувалися у проведенні евакуації людей з приміщення, продемонстрували, як правильно користуватися первинними засобами пожежогасіння, передусім – вогнегасником.
Завершили надзвичайники інструктаж з прикордонниками врученням листівок-пам’яток з основними правилами безпеки життєдіяльності.
Читайте також: Здавати кров на Буковині - шляхетна справа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі