• Головна
  • «Від Миколая до Різдва стань донором - врятуй життя»: чернівецькі студенти закликають небайдужих долучитися до акції
Фото
15:29, 5 грудня 2019 р.

«Від Миколая до Різдва стань донором - врятуй життя»: чернівецькі студенти закликають небайдужих долучитися до акції

Фото
фото надане організаторами

фото надане організаторами

Викладачі та студенти філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету закликають буковинців долучатися до акції допомоги дітям, хворим на рак крові під назвою «Від Миколая до Різдва стань донором – врятуй життя».

Вчора, 4 грудня 2019 року, у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на філософсько-теологічному факультеті обговорили гострі питання, пов'язані з проблемами донорства для хворих на рак крові дітей та волонтерства у сфері догляду за нужденними людьми похилого віку, - повідомляють організатори кореспонденту 0372.ua.

«Від Миколая до Різдва стань донором - врятуй життя»: чернівецькі студенти закликають небайдужих долучитися до акції, фото-1

Учасники заходу активно долучились до обговорення практичних напрямів організації молодіжної волонтерської роботи із залученням студентського активу факультету (лідерів та членів товариства «Academia Оrthodoxа», парламентської групи ФТФ, учасників проекту «Одна Кров»). Саме тому з ініціативи головної лікарки Чернівецького обласного центру служби крові Анжеліки Каланчі був організований "День донора ФТФ". У межах цього заходу всі присутні мали змогу дізнатись також про зміст, основні принципи, юридичну базу та напрями діяльності товариства Червоного Хреста на міжнародному, загальнонаціональному і регіональному рівнях, зокрема в Чернівцях та області від заступниці голови Чернівецької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Наталії  Візнюк.

Особливо студентів зацікавив процес долучення до волонтерської спільноти Червоного Хреста як у форматі донорства, так і догляду за людьми, що потребують особливої опіки.  А це свідчить про те, що бажаючі долучитися до волонтерської діяльності є, втім, наразі вкрай необхідно поширювати якомога більше інформації про шляхи долучення до неї.

«Від Миколая до Різдва стань донором - врятуй життя»: чернівецькі студенти закликають небайдужих долучитися до акції, фото-2

На думку організаторів та учасників зустрічі, волонтерство не лише допомагає рятувати життя, а й позитивно впливає на суспільство та морально здорове становлення молоді. Перевагою цього заходу було те, що студенти та викладачі філософсько-теологічного факультету мали змогу поспілкуватись зі справжніми професіоналами своєї справи, яким вдалося поселити частинку добра та милосердя серед студентства.

Позитивним підсумком заходу стало і те, що студентський актив настільки перейнявся цією проблемою, що наприкінці зустрічі вони закликали всіх присутніх не лише самим долучатися, а й максимально поширювати інформацію про проведення акції допомоги дітям, хворим на рак крові - «Від Миколая до Різдва стань донором - врятуй життя». Фактично це стало ще одним студентсько-викладацьким благодійним "стартапом" із пропозицією залучення як студентської молоді, так і всіх охочих буковинців до цієї справи.

Символом події для багатьох стало те, що саме у той день, 4 грудня, святкували Введення у храм Пресвятої Богородиці, що змінює світ на краще.

Контактні дані відповідальної особи за формування організованих донорських груп філософсько-теологічного факультету: +38 066 481 74 79 - Микола.

Читайте також: студенти-медики говорили про волонтерський рух Буковини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#милосердя #акція #благодійність #хвороба #онко
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...