
фото
16:38, 6 грудня 2019 р.
Водійка наїхала на пішохода у Чернівцях - чоловіка госпіталізували
фото

У Чернівцях жінка допустила наїзд на пішохода. Наразі триває досудове розслідування.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Як встановили правоохоронці, на одній з вулиць міста, 33-річна водійка «Nissan Qashqai» не врахувала дорожню обстановку, не впоралася з керуванням та допустила наїзд на 43-річного місцевого жителя.
В результаті наїзду чоловіка з тілесними ушкодженнями доставлено до лікарні швидкої медичної допомоги міста Чернівці. Потерпілого оглянуто та відправлено додому.

Слідчі Чернівецького відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Читайте також: ще два іноземці намагалися підкупити буковинських прикордонників.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:25
Вчора
Спецтема
Оголошення
21:33, Вчора
21:33, Вчора
21:33, Вчора
15:38, 1 липня
live comments feed...
Коментарі