![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
10:16, 7 грудня 2019 р.
Нагороди та подяки отримали військовослужбовці Буковини
фото
![фото пресслужби Чернівецької ОДА фото пресслужби Чернівецької ОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото пресслужби Чернівецької ОДА
До дня Збройних Сил України Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук вручив пам'ятні нагороди та подяки війсовослужбовцям Буковини.
Очільник крайової влади привітав воїнів-захисників із Днем Збройних Сил України під час святкового концерту в Будинку офіцерів, як повідомила пресслужба Чернівецької ОДА. Під час свого виступу він зазначив:
«Ви знаєте, що таке бойові дії, що таке війна і хто нам сьогодні протистоїть. Але що може наповнити Ваші душі? Упевненість в тому, що Ви захищаєте кордони України недарма. Це те, що Ви будете впевнені: тут на мирній території політики, урядовці і все суспільство творить справедливі умови для життя»
Голова Чернівецької облдержадміністрації також нагородив ювілейними відзнаками ОДА «100 років Буковинському віче" учасників антитерористичної операції, військовослужбовців, працівників військоматів області, вчителів військо-спортивного ліцею-інтернату та інших.
Подяки голови Чернівецької ОДА вручили медичній сестрі військової частини А1028, старшині Наталії Войтенко; головному бухгалтеру 33 будинку офіцерів м. Чернівці Тетяні Чаловській.
Читайте також: Втілення європейського досвіду у сфері управління кордонами обговорили на Буковині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі