• Головна
  • "Яблунева агломерація" буковинських громад перемогла у всеукраїнському конкурсі
фото
16:31, 7 грудня 2019 р.

"Яблунева агломерація" буковинських громад перемогла у всеукраїнському конкурсі

фото
фото з офіційної сторінки Чернівецького офісу з розвитку місцевого самоврядування

фото з офіційної сторінки Чернівецького офісу з розвитку місцевого самоврядування

Партнерство територіальних громад Хотинського району вибороло перемогу у всеукраїнського конкурсі з співпраці міських та сільських громад, що проводиться Інститутом громадянського суспільства.

Нещодавно в Києві підвели підсумки ініціативи «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку». Дана ініціатива, як інформує Чернівецький офіс з розвитку місцевого самоврядування, реалізується Інститутом громадянського суспільства за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Проект «Партнерство територіальних громад «Яблуневої агломерації» як ефективний інструмент місцевого розвитку» Недобоївської, Хотинської, Рукшинської та Клішковецької громад ввійшов до трійки переможців.

У всеукраїнському конкурсі ініціатив брали участь 26 проектів з усієї України.

«Я кілька років працював у міжвідомчій комісії з розгляду проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів ДФРР. Нічого подібного я не бачив. Жодного розвиткового проекту від громад не поступало: як не вікна ремонтують, то дахи. А сьогодні я побачив купу класних проектів», - відзначив Анатолій Ткачук, директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства.

Згідно умов участі в ініціативі Інституту громадянського суспільства, проекти-переможціотримають методичну допомогу у пошуку фінансування та подачі на європейські фонди.

За словами заступника голови Недобоївської ОТГАндрія Дранчука, даний проект є пріоритетним. Він також зазначив, що «на нещодавньому міжнародному інвестиційному форумі в Маріуполі від Чернівецької області ця ідея була презентована поряд з такими проектами, як будівництвоДністровської ГАЕС та розвиток аеропортуЧернівців, що лишень підкреслює її інноваційність та важливість для всього регіону».

Що ж стосується ініціативи «Яблуневої агломерації», то співпраця формується за для підтримки малих товаровиробників та галузі, в цілому. За ідеєю проекту планується створити на території агломерації цехи із заготівлі та переробки плодоягідної продукції, центру економічного зростання. Це дасть можливість формувати великі партії продукції, переробляти її та продавати, розширивши ринок збуту, зокрема, і на країни ЄС. Загальний бюджет проекту складає близько 24 млн. гривень, тож супровід у пошуку інвесторів є надзвичайно важливим.

Довідка: Проект «Партнерство міських та сільських громад як інструмент місцевого економічного розвитку» направлений на розширення позитивного впливу міст на сільську територію через створення партнерських мереж між містами і селами. Проект реалізовується в рамках міжнародної технічної допомоги за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» і триватиме до кінця 2019 року.

Читайте також: Флешмоб "Зроби фото з хусткою" шириться Україною: цікаве буковинцям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#партрнерство міських та сільських громад #Хотинщина #ініціатива #Інститут громадянського суспільства
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...