![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
11:15, 9 грудня 2019 р.
700 тис. грн. до бюджету у вигляді стягнення забезпечила прокуратура Буковини
фото
![фото ілюстративне фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ілюстративне
Буковинські прокурори забезпечили стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю понад 700 тисяч гривень.
Західний апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури у справі проти одного з місцевих товариств з обмеженою відповідальністю. Як повідомила пресслужба прокуратури Чернівецької області, апеляційний суд підтвердив законність і обґрунтованість рішення Господарського суду Чернівецької області, яким задоволено позов керівника Чернівецької місцевої прокуратури про стягнення з товариства з обмеженою відповідальністю понад 700 тис. грн.
Так, у 2009 році, товариство набуло право власності на будівлю автозаправної станції на території м. Чернівці, однак договір оренди на земельну ділянку для обслуговування вказаної будівлі з Чернівецькою міською радою не уклало, жодної гривні територіальній громаді за використання землі не сплатило.
Читайте також: Уряд виділив кошти на реалізацію ще трьох інвестиційних проектів на Буковині
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі