• Головна
  • Кювез для новонароджених придбали для дитячої лікарні в Чернівцях
фото
14:10, 13 грудня 2019 р.

Кювез для новонароджених придбали для дитячої лікарні в Чернівцях

фото
фото пресслужби Чернівецької райдержадміністрації

фото пресслужби Чернівецької райдержадміністрації

Дороговартісний кювез для виходжування передчасно народжених діток придбали в обласній дитячій клінічній лікарні. Нове обладнання немає аналогів в Чернівецькій області, тому забезпечить умови для належної життєдіяльності дітей, вагою менше 1,5 кг.

Нещодавно для відділення інтенсивної терапії новонароджених обласної дитячої клінічної лікарні було придбане нове обладнання, - інформує пресслужба Чернівецької ОДА. Для покращення виходжування передчасно народжених дітей закупили дороговартісний кювез американського виробництва.

"Аналогічних кювезів немає в закладах охорони здоров’я області. Крім того, як нам повідомили представники постачальника, в Україні він теж один із перших зі своєї останньої партії виробництва. Це обладнання максимальної комплектації,  значним чином прискорюватиме та покращуватиме виходжування діток, які цього потребують, – підкреслює головний лікар М. Чепіль.

В середньому протягом року на лікуванні у даному структурному підрозділі лікарні перебувають 210-240 дітей, 65-70% з них потребують виходжування у штучно створених умовах. Найкраще такі умови дозволяє забезпечити новопридбане обладнання.

За словами Олексія Козьми, завідуючого відділенням інтенсивної терапії, даний кювез забезпечує умови для належної життєдіяльності дітей, вагою менше 1,5 кг. Як правило, дитина перебуває у кювезі до досягнення відповідної ваги та стабілізації життєвоважливих показників, але не менше двох тижнів. Придбане обладнання дозволяє створити дитині необхідні умови вологості, температури, звукоізоляції. Крім того, кювез оснащений підводкою кисню, що дуже важливо, адже нерідко передчасно народжені діти потребують штучного забезпечення киснем.

Читайте також: Повідомлення від ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кювез #новонароджені діти #обласна клінічна дитяча лікарня
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...