![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
08:23, 15 грудня 2019 р.
Цей день: цікаве буковинцям
фото
![фото ілюстративне фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ілюстративне
15 грудня відзначають професійне свято працівники суду, а поціновувачі чаю можуть долучитися до святкування Міжнародного дня чаю.
Для працівників суду в Україні 15 грудня - це професійне свято, яке відзначають щороку. Свято встановили відповідно до Указу Президента від 8 грудня 2000 року.
Рішення відзначати Міжнародний день чаю саме 15 грудня було прийнято після неодноразового обговорення в багатьох міжнародних організаціях і профспілках протягом Всесвітнього громадського форуму, який проходив у 2004 році в Мумбаї і в 2005 році в Порті Аллегре. В цей же день оприлюднили Світову Декларацію Прав працівників чайної індустрії. Найбільше це свято відзначають у Шрі Ланці, Кенії, Індіі, Непалі, Малайзії, Уганді, Бангладеш, Китаї, В'єтнамі і Танзанії.
15 грудня іменини святкують Олексій, Андрій, Афанасій, Борис, Віра, Володимир, Дмитро, Іван, Кирило, Костянтин, Кузьма, Маргарита, Марія, Матвій, Матрона, Мірра, Мойсей, Микола, Павло, Сергій, Степан, Тамара, Федір.
15 грудня – 349-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишилося всього 16 днів.
Читайте також: Як зробити безпечними прогулянки з дітьми взимку, - поради буковинцям від Супрун
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі