• Головна
  • Оновлену муніципальну геоінформаційну систему презентували у Чернівцях
фото
13:18, 17 грудня 2019 р.

Оновлену муніципальну геоінформаційну систему презентували у Чернівцях

фото
Оновлену муніципальну геоінформаційну систему презентували у Чернівцях

13 грудня відбулася презентація оновленої муніципальної геоінформаційної системи у Чернівцях.

Захід є результатом співпраці Чернівецької міської ради, її виконавчих органів з Антикорупційною ініціативою ЄС, яку розпочали у жовтні 2017 року, повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

У межах такої співпраці в міській раді реалізовується кілька проектів. Один із них – розвиток геоінформаційної системи міста, яка підвищить прозорість діяльності та значно мінімізує корупційні ризики. У місті Чернівці до сфер, в яких вже впроваджено підсистеми геоінформаційної системи належать: інвестиційні об’єкти, рекламні носії, земельний кадастр, нерухоме комунальне майно, бюджет на мапі.

Передбачається, що запуск таких підсистем суттєво підвищить конкурентоспроможність міста та ефективність використання комунальних ресурсів. З іншого боку, розвиток геоінформаційної системи Чернівців також забезпечить ефективнішу взаємодію між структурними підрозділами виконавчих органів. Для повноцінної роботи системи місто вже має нормативно-правову основу.

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради ухвалив 5 рішень.

Серед них: регламент роботи муніципальної геоінформаційної системи, порядок ведення реєстру рекламних засобів, порядок ведення реєстру нерухомого комунального майна, порядок формування та ведення електронного реєстру даних щодо земельних ділянок, порядок формування та ведення реєстру інвестиційних об’єктів.

«Усе це надзвичайно важливо для прийняття якісних та обґрунтованих рішень щодо управління й розвитку міста та забезпечення прозорої діяльності Чернівецької міської ради», – прокоментував міський голова Олексій Каспрук.

Читайте також: значна частина Чернівців сьогодні без води.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#геоінформаційна #система #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...