• Головна
  • Сьогодні в буковинські оселі приходить Святий Миколай
фото
09:10, 19 грудня 2019 р.

Сьогодні в буковинські оселі приходить Святий Миколай

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

19 грудня українці відзначають День Святого Миколая, який вважається захисником знедолених, покровителем дітей, купців та мореплавців.

Святий Миколай вшановується християнами вже багато століть. Відомо, що жив він у ІІІ столітті на території грецької колонії Патара у Малій Азії, був священником і допомогав знедоленим. В Україні його приходу найбільше чекають дітки. Головна ж ідея свята - безкорисливе добро, яке може творити кожен.

Також сьогодні відзначають День адвоката в Україні. Офіційне свято встановлено з 2002 року. Визначення саме цієї дати пов'язане із прийняттям Закону України «Про адвокатуру», який був введений в дію постановою Верховної Ради від 19 грудня 1992 року.

19 грудня світова спільнота святкує Міжнародний день допомоги бідним. Організація Об’єднаних Націй розглядає бідність як "стан тривалої вимушеної відсутності необхідних ресурсів для забезпечення задовільного способу життя". Вона означає не тільки брак грошей, а й гідної роботи, зручного житла, доступу до хорошої освіти та охорони здоров’я. Боротися з нею можна лише спільними зусиллями всього людства.

19 грудня День ангела відзначають Максим і Микола.

До Нового року залишається 12 днів.

Читайте також: Миколай приходить до всіх дітей Буковини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День Миколая #День адвокатури
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...