• Головна
  • Ще три медзаклади Буковини можуть реорганізувати в комунальні некомерційні підприємства
фото
16:53, 27 грудня 2019 р.

Ще три медзаклади Буковини можуть реорганізувати в комунальні некомерційні підприємства

фото
Ще три медзаклади Буковини можуть реорганізувати в комунальні некомерційні підприємства

Сергій Осачук спільно з головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном провели нараду з керівниками обласних комунальних закладів охорони здоров’я, під час якої розглянули готовність обласних медичних установ до укладання угод із Національною службою здоров’я України у рамках програми медичних гарантій.

«Ми є лише функціональним інструментом для допомоги вам – фахівцям», - заявив голова ОДА на початку наради. Та закликав керівників закладів охорони здоров’я: «Станьте провідниками нової медичної реформи в Україні».

Також Сергій Осачук повідомив, що за кілька днів буде оголошено конкурс на заміщення вакантної посади директора Департаменту охорону здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації, а відтак ті, «хто має бажання продовжити роботу з новою динамікою», можуть подавати документи.

Про готовність закладів охорони здоров’я області працювати в нових умовах фінансування, які передбачені реформуванням медичної галузі поінформувала в.о. заступника голови ОДА Наталія Гусак.  

«У січні Чернівецька обласна державна адміністрація сформує госпітальну раду, яка напрацює стратегію розвитку медичної галузі краю. Також виконавча влада готова активно працювати з кожним закладом індивідуально стосовно формування їхнього фінансового плану та пошуку потенціалу фінансової спроможності. Наразі Чернівецька обласна державна адміністрація в особі Департаменту охорони здоров’я готує низку документів на січневу сесію Обласної ради для покращення практичної  діяльності медичних закладів, зокрема, мова йде про затвердження форми фінансового плану та методики його формування, внесення змін та затвердження». 

Також Наталя Гусак повідомила, що на найближчу сесію обласної ради винесуть питання про реорганізацію в комунальні некомерційні підприємства  ще трьох закладів, які раніше не розглядали як заклади, що можуть функціонувати в системі охорони здоров’я як самостійні комунальні підприємства.  

Під час наради обговорили також питання про співпрацю закладів охорони здоров`я області та Національної служби здоров`я України в сфері реалізації державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення. 

У форматі діалогу учасники висловились про реальний стан справ в закладах охорони здоров’я Чернівецької області, окреслили своє бачення подальшого плану роботи.

Читайте також: знайшли 27-річного буковинця, якого розшукували кілька днів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #осачук
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...