• Головна
  • 40 локомотивів закупить Укрзалізниця у 2020 році - буковинцям варто знати
13:04, 1 січня 2020 р.

40 локомотивів закупить Укрзалізниця у 2020 році - буковинцям варто знати

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

40 локомотивів General Electric планують придбати у 2020 році, щоб оновити рухомий склад Укрзалізниці.
Про це заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій, пише Урядовий портал.
Міністерство інфраструктури України, Укрзалізниця та компанія Wabtec (GE Transportation) підписали меморандум про взаєморозуміння, який передбачає спільну роботу сторін для укладення договорів поставки у 2020 році 40 нових локомотивів серії TE33AC корпорації General Electric та надання послуг з технічного обслуговування для 70 таких локомотивів.
«Справедлива вартість локомотивів та умови фінансування договору поставки – це ключові питання, які визначають подальшу співпрацю з компанією Wabtec. Укрзалізниця з березня 2019 року перебувала у переговорному процесі щодо сервісного обслуговування поставлених раніше локомотивів та його вартості. Моїм завданням було прискорити ці процеси, разом з тим, забезпечити максимально вигідні для України умови. Наразі General Electric разом з фінансовими партнерами представили нам умови, які ми вважаємо прийнятними.
Ми фіналізуємо погодження цих умов, після цього розпочнеться підготовка проектної документації. Також  важливим моментом є розширення локалізації виробництва в Україні. Про це ми також ведемо переговори», - заявив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.
23 лютого 2018 року було підписано договір постачання тепловозів між АТ «Укрексімбанк» та GE та договір фінансового лізингу між ПАТ «Укрзалізниця» і АТ «Укрексімбанк» щодо 30 тепловозів виробництва GE. На першому етапі стратегічного співробітництва General Electric вперше була здійснена локалізація в Україні залізничної тяги – рівень локалізації склав близько 10 %.
ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» організував і забезпечив процес дооснащення тепловозів обладнанням відповідно до технологій та конструкторської документації виробника.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#локомотив #укрзалізниця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...