• Головна
  • Ваучери на освіту для людей з обмеженими можливостями пропонує Уряд: важливе буковинцям
фото
15:24, 2 січня 2020 р.

Ваучери на освіту для людей з обмеженими можливостями пропонує Уряд: важливе буковинцям

фото
фото з Урядового порталу

фото з Урядового порталу

Сьогодні, 2 січня, Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук визначив якісну та професійну підготовку людей з обмеженими можливостями для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці пріоритетним напрямом у Програмі діяльності Уряду на 2020 рік.

Створення робочих місць для людей з інвалідністю – це швидке реагування Уряду на проблеми людини з обмеженими можливостями, тому Кабмін планує спільні програми підготовки із Службою зайнятості та роботодавцями для підвищення конкурентоспроможності даної категорії громадян України. "Для підтримки людей з інвалідністю ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників, - повідомляє Урядовий портал. Фокус полягає у доступності людини до робочих місць та соціально-культурних об’єктів, - зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. 

Програмою діяльності Уряду передбачений один із пріоритетів - розвиток реабілітаційних послуг для людей з інвалідністю та поступове їх розширення разом із забезпеченням принципу "гроші ходять за пацієнтом", переходом на часткову монетизацію технічних та інших засобів, а також підвищення рівня пенсійного забезпечення.

Довідка: Програмою діяльності Уряду чітко визначені важливі елементи по зміні концепції та процесів проведення первинної реабілітації до встановлення інвалідності. Це переформатування порядку визначення груп інвалідності, запровадження ІТ-систем оцінки втрати функціональності та автоматичне отримання статусу особи з інвалідністю. 

Нагадуємо, що Програму діяльності Кабінету Міністрів затверджено у вересні 2019 року. Документом визначено ключові напрямки роботи міністерств. Тепер їх деталізовано - по кожній з 78 цих цілей опублікована концепція та  індикатори, за якими вимірюватимуться їх досягнення.

Читайте також: Чернівецька міська рада шукає аптеки для здійснення відпуску препаратів інсуліну

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#люди з обмеженими можливостями #ринок праці #Програма Уряду
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...