• Головна
  • Міні АЗС від компанії «Власна АЗС»
Реклама
10:56, 1 січня 2020 р.

Міні АЗС від компанії «Власна АЗС»

Реклама
Картинки по запросу Міні АЗС від компанії «Власна АЗС»

Картинки по запросу Міні АЗС від компанії «Власна АЗС»

Мобільна заправна станція призначена для розподілу нафтопродуктів,для продажу або для внутрішнього використання. Міні заправні станції відомі своєю міцністю, високою безпекою і швидкою і простою установкою. Вони можуть бути використані в будь-якій сфері діяльності, наприклад: для заправки с/г техніки в якості мобільного заправної станції. Якщо ви зацікавлені в покупці, запрошуємо відвідати компанію «Власна АЗС». Тут представлені міні заправки в різних модифікаціях і різних формах.

У чому особливість міні АЗС?

·Різноманітність видів. Металевий резервуар циліндричної форми, резервуар на базі еврокуба гарантує швидку і безпечну експлуатацію, а також простоту в підтримці чистоти і порядку на заправній майданчику. Резервуари відповідають всім вимогам протипожежного захисту та захисту навколишнього середовища і відповідають чинним нормам, чинним в галузі виробництва рідкого палива.

·Широкий спектр застосування. Мобільна заправна станція може використовуватися для заправки легкових, вантажних автомобілів, тепловозів, будівельної чи кар'єрної техніки, а також для яхт і катерів. Час установки міні АЗС порівняно мало в порівнянні з монтажем і будівництвом звичайної.

Мобільна заправна станція складається з:

Обладнання для перекачування палива; шланга для роздачі палива, спеціального очисного фільтра, крана, а також лічильника подачі палива;

Переваги:

1.Мобільні АЗС є багатообіцяючою альтернативою звичайним АЗС, які не тільки дорожче, але і вимагають більше часу і простору для будівництва. Простір не є обмеженням для «мобільного заправної станції», так як вона може бути переміщена або в трейлері, або відправлено в будь бажане місце, на додаток до простого налаштування.

2.Ця система може бути повністю налаштована і використовуватися для подачі дизельного палива, бензину, зрідженого нафтового газу, біодизеля, гасу, етанолу, рослинних масел і біоетанолу для легкових, вантажних автомобілів, важких тепловозів, гірничодобувної промисловості, будівельної промисловості, машин, човнів і літаків.

З низькими витратами на технічне обслуговування, широким застосуванням у промисловості, високою гнучкістю і цінами, міні АЗС - це вигідне рішення для багатьох. Скористайтеся перевагами і зв'яжіться для консультації з фахівцями компанії «Власна АЗС». Будемо раді співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...