• Головна
  • Придбали авто - сплатіть збір до Пенсійного фонду: корисне буковинцям
фото
12:07, 9 січня 2020 р.

Придбали авто - сплатіть збір до Пенсійного фонду: корисне буковинцям

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Залежно від вартості автомобіля, буковинці можуть сплатити від 3 до 5 % від суми у вигляді збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності.

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України. Про це нагадує пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Платниками збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (п. 7 статті 1 Закону України від 26.06.1997 №400/97-ВР "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування") є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, фізичні особи, які набувають право власності на легкові автомобілі, що підлягають першій державній реєстрації в Україні в сервісних центрах (підрозділах Державної автомобільної інспекції) Міністерства внутрішніх справ України.

Об’єктом оподаткування є вартість автомобіля, визначена відповідно до договору купівлі-продажу, договору міни, довідки органів митної служби, акта експертної оцінки вартості автомобіля, інших документів, що підтверджують цю вартість. Диференційовані ставки збору встановлені залежно від вартості об’єкта.

3% - якщо вартість легкового автомобіля не перевищує 165 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2020 - із суми до 346830 грн.);

4% - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 165, але не перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2020 - із суми понад 346830 грн. до 609580 грн.);

5% - якщо вартість легкового автомобіля перевищує 290 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року (на 01.01.2020 - із суми понад 609580 грн.).

Збір сплачується із вартості автомобіля без урахування податку на додану вартість, якщо суму такого податку зазначено в документі, який підтверджує ціну транспортного засобу.

Читайте також: 9 січня оголошено днем жалоби в Україні: важливе буковинцям

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ГУ Пенсійного фонду України в Чернівецькій області #збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...