• Головна
  • Нелегальні АЗС масово закривають на Буковині
15:54, 10 січня 2020 р.

Нелегальні АЗС масово закривають на Буковині

Нелегальні АЗС масово закривають на Буковині

Прокуратура Чернівецької області координує заходи щодо документування та припинення незаконної діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів в регіоні.

Як повідомляє пресслужба прокуратури області, упродовж 2019 року, у ході здійснення скоординованих заходів правоохоронцями перевірено діяльність 52 АЗС/АГЗП, які функціонували на території Чернівецької області. За їх результатами припинено діяльність 33 АЗС/АГЗП.

Окрім того, з метою належного виконання доручення щодо припинення діяльності незаконно створених автозаправних станцій, завдяки роботі створених спільних міжвідомчих робочих груп правоохоронних органів, починаючи з 28.12.2019по даний час на території області перевірено діяльність ще 281 АЗС/АГЗП. За їх результатами: припинено діяльність правоохоронцями – 12 АЗС/АГЗП; самостійно припинено діяльність власником– 26 АЗС/АГЗП; самостійно демонтовано власником – 16 АЗС/АГЗП; встановлено наявність всіх необхідних документів на 227 АЗС/АГЗП.

За фактами незаконної діяльності нелегальнихАЗС/АГЗП зареєстровано 10 кримінальних проваджень.

За наслідками проведених слідчих (розшукових) дій правоохоронцями опечатано17 паливних та газозаправних колонок, 9 бочок та 4 цистерни з пальним, 10 резервуарів, 1 бензовоз з цистерною та електропомпу, 11 тонн дизельного пального, 3700 літрів пального А-92 та 700 літрів пального А-95. Досуду скеровано 11 клопотань про арешт вищевказаного майна, з яких слідчими суддями на даний час задоволено2 клопотання.

Невідкладні заходи щодо протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій тривають. Їх виконання перебуває на особистому контролі прокурора Чернівецької області.

Читайте також: мертвого чоловіка зі слідами обгорання знайшли на одній із вулиць Чернівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#азс #нелегальні #закривають
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...