• Головна
  • Яку роботу виконуватимуть інспектори з паркування на вулицях Чернівців з 20 січня - список
17:43, 14 січня 2020 р.

Яку роботу виконуватимуть інспектори з паркування на вулицях Чернівців з 20 січня - список

Яку роботу виконуватимуть інспектори з паркування на вулицях Чернівців з 20 січня - список

Як повідомили в управлінні контролю за благоустроєм міста міської ради, інспектори з паркування управління контролю за благоустроєм міста до 20 січня 2020 року проводять превентивну роботу з водіями транспортних засобів.

Інспектори з паркування мають право наклади адміністративні стягнення на підставі Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою, другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), інспектори з паркування зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 142 цього Кодексу, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості не дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 142 цього Кодексу, на місці вчинення правопорушення).

Мета роботи інспекторів з паркування: зменшення середньої тривалості стоянки автомобіля; звільнення вулиць від хаотичного паркування автомобілів (розвиток паркувального простору); зниження кількості автомобілів в центрі міста; розвиток інфраструктури пішохідних зон і велодоріжок, а також громадського транспорту; профілактична і роз’яснювальна робота з водіями транспортних засобів.

Функціональні обов’язки інспекторів з паркування: інспектування вулиць на предмет виявлення порушення правил зупинки, стоянки, у тому числі неоплати вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за кожну добу користування; здійснення фіксації порушень правил зупинки, стоянки, паркування, в тому числі несплату послуг паркування у режимі фотозйомки (відеозапису); встановлення особи, відповідальної за порушення правил паркування; розміщення на лобовому склі транспортного засобу повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності; винесення постанови по справам про адміністративні правопорушення за порушення стоянки та зупинки, правил паркування; внесення інформації про адміністративні правопорушення до відповідних реєстрів.

Етапи роботи інспекторів:

– Інформаційно-роз’яснювальна робота: Розміщення на лобовому склі пам’ятки водієві ТЗ про порушення ПДР в частині зупинки стоянки та несплати паркування. Розмова з водіями, які безпосередньо знаходяться в ТЗ з порушенням правил стоянки/зупинки та несплати паркування.

– Фотофіксація (технічні засоби, які згідно із Законом України “Про захист інформації”, сертифіковані прилади для фотозйомки (відеозапису) порушень ПДР в розділі стоянки, зупинки, та притягнення до адміністративної відповідальності.

– Застосовуватиметься евакуація, якщо розміщення транспортного засобу є таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху та впровадження АСКОП (автоматизована система контролю оплати паркування).

Стаття 265-4 (КУпАП) Законодавчі акти якими керуються інспектори з паркування:

Конституція України, Закон України «Про державну службу», Закон України «Про запобігання корупції», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Закон України «Про дорожній рух», Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП).

Читайте також: що вилучали на Буковинській митниці (ФОТО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інспектори #паркування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...