• Головна
  • Розвиваючі іграшки для малюка до року: поради
Реклама
18:12, 20 січня 2020 р.

Розвиваючі іграшки для малюка до року: поради

Реклама
Розвиваючі іграшки для малюка до року: поради

Розвиваючі іграшки для малюка до року: поради

Коли народжується дитина, з’являється велике бажання оточити її турботою та дати їй усе найкраще. Насправді, головно роль батьків – стати провідниками для дитини у реальний світ. А найкращий спосіб це зробити – гра. Малюки здобувають навички, які знадобляться їм у майбутньому, за допомогою іграшок. І для кожного етапу розвитку є своя гра. Дуже важливо правильно підібрати іграшки для дитини на початку її шляху. Тож ловіть кілька порад, які допоможуть вам у пошуках найкращої іграшки для малюка до року. 

Які існують іграшки для малюків до року та як ними гратися?

Дуже важливо не тільки придбати іграшку та подарувати її дитині, а й правильно гратися нею. Ось кілька видів іграшок, які необхідні для малюка до року, щоб він міг повноцінно розвивати свої навички.

  1. Іграшки на ліжечко та на коляску. Цей вид іграшок знадобиться з самого народження малюка. Більшість свого часу немовля проводить або у ліжечку, або у колясці. За допомогою звуків та яскравих іграшок, малюк починає сприймати цей світ і цікавитися ним. Іграшки-підвіски малюк зможе взяти у ручки та доторкнутися. А музичні каруселі ловлять увагу на собі тим, що знаходяться над дитиною та рухаються. Важливий елемент таких іграшок – звук. Саме його дитина починає сприймати раніше. Головна мета – навчити малюка концентрувати увагу. Потім, дитина вчиться фокусувати зір. У цьому випадку яскраві невеличкі предмети якраз стануть у нагоді. Надалі вони просто стануть елементом розваги під час прогулянок (якщо це іграшки для коляски) та елементом заспокоєння.

  2. Іграшки для ванної. Коли дитина стає трохи дорослішою, потрібно знайти зацікавлення для неї під час купання у ванній. Дуже часто батьки скаржаться, що малюк влаштовує істерики та не хоче купатися. Щоб не порушувати правила гігієни та не зробити дитині психологічну травму примушуючи її купатися, слід правильно підібрати іграшки для ванної. Якщо ситуація критична, доведеться спробувати різні види. Або просто резинові тваринки, які вміють пищати, або відерця, або кораблики, або іграшки-брязкальця тощо. Вибір насправді є і якась іграшка має зацікавити точно. Головне, не потрібно примушувати дитину. Всі проблеми потрібно вирішувати через гру.

  3. Розвиваючі килимки. Вони є метафорою власного простору малюка, у якого він, як і інші люди потребує. Перевага килимків у том, що вони доповнені іграшками-бряскальцями, або музичним супроводом і яскравими картинками. Залежно від спрямування, на ньому дитина може вивчати картинки з тваринками, бавитися іграшками або шукати кнопки, де вмикається музика. 

  4. Розвиваючі іграшки. Це дуже великий пласт іграшок, яким слід приділити особливу увагу.

а) дерев’яні розвиваючі іграшки. Для малюка якісна іграшка з дерева – найкращий подарунок. Дуже часто батькам здається, що ще зарано купувати пірамідку, пальчиковий лабіринт або інші. До того ж, на іграшках написане вікове обмеження 12 міс +. Це не зовсім правильний підхід. Починати гратися такими розвиваючими іграшками потрібно з пів року. Головне – робити це правильно. Пояснення на прикладі пірамідки. Вона велика, але стільки елементів і не потрібно. Залиште два або три бублики, які потрібно буде надіти на основу. І покажіть кілька раз малюку, як робите це ви. Наступним кроком буде надіти та зняти бублик рукою дитини. І повторювати одне й те саме, доки дитина не навчиться знімати та надівати власною рукою. Увага! Не приділяйте таким іграшкам увагу більше, ніж 20 хвилин на день. Інакше малюк втратить цікавість та перестане гратися у цю гру взагалі. І звичайно батькам потрібно мати терпіння, щоб навчити. Це одна з величезних проблем, тому що спробувавши перший раз і не отримавши результату, багато батьків відмовляються грати у розвиваючі іграшки з дитиною та вважають, що ще зарано. Така думка токсична та не призведе до позитивних результатів.

б) інтерактивні розвиваючі іграшки. Вони значно полегшують процес навчання. Проте не приносять такого результату, як дерев’яні. Інтерактивні іграшки користуються великою популярністю, тому що вони часткову замінюють батьків у грі. Особливо ляльки, які можуть розповісти, де що знаходиться та куди потрібно натискати. 

5. Пазли для малюків. Великі пазли необхідні для розвитку дитини. Вони допомагають концентрувати увагу, активувати логіку та уяву. 

6. Книжки. До них потрібно привчати з дитинства. Є звичайні книжки з яскравими ілюстраціями та віршиками, а є й для ванної. Другі міцніші та більш підходять для наймолодших. 

Ці та інші цікаві та корисні іграшки ви зможете знайти в магазині іграшок Бісмарт. Розвивайте ваших малюків та робіть їх щасливими! 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...