• Головна
  • Ще один опорний заклад освіти планують створити на Буковині
фото
11:40, 21 січня 2020 р.

Ще один опорний заклад освіти планують створити на Буковині

фото
фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Фахівці Департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА провели консультації із головою Кадубовецької громади про створення опорних закладів освіти в ОТГ.

Вчора, 20 січня, створення та функціонування опорних закладів освіти у Кадубовецькій ОТГ обговорили під час консультації в. о. заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко, фахівці Департаменту освіти та науки ОДА та голова громади Ілля Ткачук. Про інформує пресслужба відомства.

Ірина Ісопенко подякувала голові ОТГ за ініціативність та зацікавленість освітніми питаннями громади. "Створення опорних закладів - це можливість рівного доступу до якісної освіти, раціональне та ефективне використання усіх ресурсів", - зазначила в.о заступниці голови ОДА.

Обговорили під час консультації також сполучення між населеними пунктами, підвіз дітей до шкіл і, як результат, потребу громади у шкільному автобусі для учнів.

Голова ОТГ зазначив, що найближчим часом буде вжито усі необхідні заходи для формування оптимальної мережі.

Нагадаємо, що Кадубовецька ОТГ створена 22 грудня 2019 року. Площа об'єднаної територіальної громади - 62,022 квадратних кілометри, чисельність населення - 5909 осіб. У територіальну громаду об'єдналися села Кадубівці, Кулівці, Репужинці та Хрещатик.

Опорний заклад освіти - це заклад загальної середньої освіти, що має зручне розташування для підвезення дітей з інших населених пунктів, укомплектований кваліфікованими педагогічними кадрами, має сучасну матеріально-технічну і навчально-методичну базу та спроможний забезпечувати на належному рівні здобуття профільної освіти. Аби наблизити місце навчання дітей до їхнього дому, у відповідному населеному пункті може утворюватися філія закладу освіти.

На сьогодні, наприклад, у Чернівецькій області створені та функціонують 15 закладів загальної середньої освіти зі статусом опорних та 29 філій. Окрім цього, проведені консультації з органами управління освітою районних державних адміністрацій, міської ради, об’єднаних територіальних громад щодо перспективи моделювання мережі опорних закладів та їх філій відповідно до Закону України «Про освіту», Положення про освітній округ і опорний заклад освіти, згідно з вимогами до моделювання мереж надання публічних сервісів та послуг та створений Перспективний план моделювання  мережі опорних закладів освіти та їх філій на території Чернівецької області, згідно якого планується створити ще 34 опорних заклади із 74 філіями.

Читайте також: Всі запроектовані ОТГ Буковини будуть фінансово самодостатні

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опорні заклади освіти #Департамент освіти та науки Чернівецької ОДА #Кадубовецька ОТГ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...