• Головна
  • Нумізматична подорож світом індіанців - нова книга виходить у чернівецькому видавництві
фото
14:14, 22 січня 2020 р.

Нумізматична подорож світом індіанців - нова книга виходить у чернівецькому видавництві

фото
Нумізматична подорож світом індіанців - нова книга виходить у чернівецькому видавництві

У «Видавництві 21» виходить книга чернівецького лікаря, художника, філософа, нумізмата В’ячеслава Германа «Історія індіанців у монетах світу» («История индейцев в монетах мира»).

Як анонсують у видавництві, видання не лише буде цінним і цікавим для колекціонерів-нумізматів, а й стане захопливою подорожжю світом індіанців для всіх, хто захоплюється феноменом корінних мешканців Америки або лише відкриває його для себе. Книга містить не тільки довідкову інформацію, а й оповіді про тих, хто зображений на монетах.

«Тема індіанців зацікавила мене ще в ранньому дитинстві після прочитання книги Е. Сетон-Томпсона «Маленькі дикуни» і переросла вже у зрілому віці в колекціонування монет, пов’язаних з цією тематикою, – розповідає у вступному слові до книги В’ячеслав Герман. – З накопиченням колекційного матеріалу збільшувалася й інформаційна база, що стало приводом для написання цього посібника. Не хотілося б, щоб книга виглядала як сухий каталог, тому зображення монет супроводжують історії і легенди із життя персонажів, котрі на них закарбовані».

У книзі наведено відомості (країна-емітент, рік випуску, метал, проба, вага, різновид карбу, тираж тощо) для понад 500 монет, 120 токенів та монетоподібних жетонів, 42 паперових банкнот (бон), випущених більш ніж двома десятками різних країн світу та об’єднаних однією спільною темою увічнення пам’яті про найбільш важливі моменти життя корінного населення Америки. Також представлено 680 зображень (видання повноколірне). А із додатка читачі довідаються про індіанських вождів.

Читайте також: чернівчанам радять не виходити на озеро у "Жовтневому" через тонкий лід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книга #індіанці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...