• Головна
  • Надійність та сервіс - вибираємо спецтехніку правильно
Новини компаній
09:41, 27 січня 2020 р.

Надійність та сервіс - вибираємо спецтехніку правильно

Новини компаній
Надійність та сервіс - вибираємо спецтехніку правильно

Кожен з нас бажає їздити якісними дорогами, ходити рівними тротуарами, жити у комфортних будинках та отримувати кваліфіковані послуги. В основі такого комфорту лежить клопітка праця будівельників, транспортників, архітекторів, ремонтників, що використовують якісну спецтехніку. Це рівень тих досягнень, котрі характеризують успішне розвинене суспільство.

Чи складно досягнути цього в Україні, запитаєте Ви? І відповідь буде однозначна – ні, якщо Вашим бізнес-партнером є компанія "ALEANDA". Співпраця з нами забезпечує європейський рівень обслуговування у поєднанні із передовими технологіями, яких досягла спецтехніка на сьогодні. Дбаючи про постійних і потенційних клієнтів, пропонуємо кілька порад, що стануть у нагоді при виборі автотехніки для будівельних робіт різної складності.

Технічні параметри та алгоритм роботи

Обираючи технічні засоби для виконання різноманітних будівельних робіт, пріоритетним для кожного клієнта є, безсумнівно, технологічна спроможність конкретних видів техніки. Якщо Ви будуєте дорожнє покриття, то забезпечити повний цикл його виробництва допоможуть як екскаватори-навантажувачі, автогрейдери, так й екскаватори для спеціальних цілей. При цьому потрібно враховувати, що вони різняться вантажопідйомністю, потужністю, висотою завантаження чи глибиною риття.

Як обрати спецтехніку серед сотень моделей та виробників

Сучасний ринок дорожньо-будівельної техніки характеризується широким вибором моделей від різних іноземних виробників, що, насправді, не полегшує, а ускладнює вибір для покупців. Критерієм для обрання конкретної моделі автотехніки мають слугувати, по-перше, її технічні характеристики. Пам’ятайте, що техніка не може постійно працювати на граничних потужностях, а додаткові потужності – зайві витрати. По-друге, важливо враховувати якість виробництва, репутацію виробника і можливість додаткової комплектації. Компанія "ALEANDA" вже понад 12 років продає будівельне обладнання провідних європейських компаній і професійну спецтехніку "HIDROMEK", "FIORI", "HAMMER". Обираючи "HIDROMEK", Ви можете бути впевнені у європейській якості та високому рівні технологічного вдосконалення будавтотехніки.

Співвідношення ціни та якості

Лише надійний бізнес-партнер запропонує Вам широкий асортимент спецтехніки та прийнятні фінансові умови покупки, адже ціна питання завжди важлива. "ALEANDA" цінує кожного клієнта, тому завжди пропонує доступні ціни і послуговується спеціальними знижками. Оскільки компанія здійснює продаж не тільки нової, а й  б/в дорожньо-будівельної техніки, це дає їй можливість формувати договірні ціни на певні моделі. Цінова політика компанії – це шлях до довгих партнерських відносин. Крім того, для кожного клієнта пропонується послуга лізингу спецтехніки, що стане раціональним механізмом розподілу Ваших коштів.

Доступність, надійність та сервіс

Найважливішим критерієм у виборі будівельної техніки є довіра до продавця. Наша компанія дбає про якість наданих послуг, вчасність виконання замовлення (під замовлення до 2 тижнів) та якнайшвидшу доставку одиниць спецтехніки у будь-який куточок України. У разі потреби менеджери гарячої лінії зможуть надати кваліфіковану консультацію 24/7.

Спецтехніка від "ALEANDA" - запорука Вашого успіху!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спецтехніка #дорожньо-транспортна техніка #"ALEANDA"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...