• Головна
  • Інфекційна захворюваність на Буковині знизилася, - Держпродспоживслужба
14:32, 27 січня 2020 р.

Інфекційна захворюваність на Буковині знизилася, - Держпродспоживслужба

Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

За 12 місяців минулого року на території Чернівецької області рівень інфекційної захворюваності без врахування носіїв, грипу та гострих респіраторних інфекцій в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року знизився на 1,62%, за рахунок повітряно-крапельних інфекцій.

На території області не зареєстровано випадків захворювання людей на сказ, сибірку, бруцельоз, туляремію, орнітоз, лістеріоз. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

На протязі 12 місяців 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року спостерігається ріст захворюваності на гастроентероколіти встановленої та не встановленої етіології на 10,6% та 14,1%  відповідно.

За 12 місяців ріст захворюваності на гастроентероколіти встановленої етіології відмічається в Сторожинецькому, Заставнівському, Кіцманському, Глибоцькому та Новоселицькому районах.

На фоні загального зниження захворюваності на гострі кишкові інфекції в області за 12 місяців спостерігається не благополучна тенденція до збільшення захворюваності в Сторожинецькому, Заставнівському, Глибоцькому,  Новоселицькому та Кіцманському районах.

Одночасно, ріст захворюваності на гастроентероколіти не встановленої етіології відмічається в Глибоцькому, Кіцманському, Новоселицькому  та Вижницькому районах.

Викликає занепокоєння збільшення рівня захворюваності на ротавірусний ентерит на 5,7%. В порівнянні з аналогічним періодом 2018 року ріст на 6 випадків, зафіксований в Заставнівському, Новоселицькому районах та м. Чернівці.

На інших адміністративних територіях відмічаються зниження рівня захворюваності або тільки спорадичні поодинокі випадки захворювання на ротавірусний ентерит.

Спостерігається суттєвий ріст рівня захворюваності на сальмонельозні інфекції в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року (+106 випадків або 91%), значний ріст захворюваності на сальмонельозні інфекції зареєстрований в Путильському районі (в 40 разів) за рахунок спалаху сальмонельозу в закладі громадського харчування.

За 12 місяців 2019 року зафіксовано зниження на 5 випадків захворюваності на лептоспіроз, зареєстровано 14 випадків захворювання серед людей, проти 19 за аналогічний період 2018 року. Найбільше випадків захворювання зареєстровано в Хотинському, Новоселицькому районах та м. Чернівці.

За 12 місяців 2019 року в порівняні з 2018 роком продовжується тенденція збільшення рівня захворюваності на туберкульоз органів дихання, рівень захворюваності збільшився на 24,1%, з них лабораторно підтверджено – 26,5%.

Захворюваність в основному формується за рахунок Сторожинецького, Путильського та Хотинського районів.

Читайте також: виробничий травматизм на Буковині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#захворюваність #інфекції
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...