Реклама
09:45, 25 січня 2020 р.

Фільтри для води Гейзер

Реклама
Картинки по запросу Фільтри для води Гейзер

Картинки по запросу Фільтри для води Гейзер

Фільтр Гейзер для водопровідної води від магазину ecohata.ua - це компактний і недорогий проточний фільтр для монтажу на крані. Незважаючи на невеликі розміри, максимальна очищення води гарантується в кілька етапів. Висока продуктивність фільтра обумовлена ​​унікальними властивостями арагонитовой матеріалу, з якого виготовлений фільтруючий елемент. Технологія, розроблена і успішно використовується фахівцями, будучи справжнім проривом в області очищення води.

Насадка фільтра https://ecohata.ua/filtr-gejzer встановлюється безпосередньо на крані і тому є оптимальним рішенням для користувачів, які не хочуть перевантажувати кухню великий стаціонарною системою очищення води. Вода, очищена фільтром Гейзер, містить оптимальний мінеральний склад і володіє чудовим смаком, так що ви можете пити її в сирому вигляді без шкоди для здоров'я. Це також ідеально підходить для приготування кави, чаю і різних страв.

Гейзер - це насадка для фільтра. Установка дуже проста і не вимагає спеціальних знань. Ви можете зняти фільтр в будь-який час і взяти його з собою, коли ви рухаєтеся або подорожуєте, щоб ви завжди могли пити здорову, очищену воду прямо з крана без забруднення.

Гейзер використовує комбінацію трьох методів очищення: Механічний - всі частинки, розмір яких перевищує пори матеріалу, залишаються на поверхні, не проникаючи в структуру арагонита.

Іонообмін - вода пом'якшується методом іонного обміну. Іонообмінний матеріал (арагонит) вивільняє іони натрію при взаємодії з водою і одночасно поглинає іони кальцію. НАТРІЙ вода не залишає відкладень - вапна на електричних радіаторах, наприклад, чайниках або кавоварка і легше засвоюється організмом людини.Поглинання всіх забруднюючих речовин у воді через сорбційний матеріал.

Квазіумягченія. Зміна структури солей жорсткості. При цьому солі кальцію переходять з форми кальциту в форму арагонита. Арагоніт не прилипає до нагрівальних елементів. Арагоніт також краще засвоюється організмом людини.

Коли ви повинні замінити картридж?

Сам фільтр показує, коли вам потрібно замінити картридж. Тиск води помітно падає, як тільки картридж забруднюється! Ви також відчуєте, що смак води зміниться: це дві ознаки необхідності заміни картриджа!

Це гарантує, що домішки, що утримуються в складних лабіринтах структури арагонитовой матеріалу, не можуть потрапляти в очищену воду протягом усього терміну служби картриджа.

Виникає при синтезі космічних полімерів. Характеризується високою пористістю і стійкістю до механічних впливів. Активні групи на поверхні глобул відповідають за іонний обмін.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...