• Головна
  • Відтепер віддалені села Буковини матимуть швидкісний інтернет
фото
17:44, 28 січня 2020 р.

Відтепер віддалені села Буковини матимуть швидкісний інтернет

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

У рамках програми розбудови оптичної мережі інтернет-зв’язку, у трьох школах на високогір'ї Карпат вперше з'явився швидкісний інтернет. 

В Україні триває розбудова оптичної мережі інтернет-зв’язку, - інформує прес-офіс "Укртелекому".

На початку року одразу у кількох школах у віддалених селах Буковини з'явився високошвидкісний інтернетВарто зазначитищо донедавна тут взагалі не було під’єднання до Всесвітньоїмережі. Через це особливо потерпає сфера освіти: поки школярі з більших містможуть навчатися та брати корисні матеріал з Інтернету, діти з гірських малих сіл Буковини не мали такої можливостіДовгий час у місцевих мешканців взагалі не булоінтернет-зв’язку, адже проведенняінтернетуце певні технічнівимоги

Одна з трьох шкіл, яка отримала інтернет, знаходиться у селі Замогила Чернівецької області. Тут навчається близько півсотні школярів, які приходять з кількох сусідніх хуторів. Тепер у замогильській школі є оптичний інтернет - зв’язок нового покоління, що завдяки високій пропускній здатності можесягатишвидкостівід 50 Гбіт і більшеТаке нововведення дозволяє учням кращеготуватися до занять, а вчителямробити уроки більш різноплановими та цікавимизалучатинові методики та техніки. У школі налаштовані навчити дітей брати з інтернету тільки найкорисніше: діти слухають твори видатних композиторів, аудіокниги світових авторів та розв’язують цікавізавдання. На соцмережі майже не залишається часу. 

Варто зазначити, що замогильська школа є прикладом успішного державно-приватного партнерства у регіоні - кошти на "інтернетизацію" школи були виділені Міністерством освіти та науки України в межах субвенції на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти. А всю роботу - з розбудови оптичної мережі та підключення її до інтернету - провів національний оператор Укртелеком. У компанії приділяють особливу увагу під’єднанню до Всесвітньої мережі віддалених населених пунктів, зокрема, об’єктів соціальної інфраструктури в них.

У 2020 році Укртелеком продовжуватиме реалізацію планів щодо діджиталізації населених пунктів різних областей України. Наразі оператор надає послуги інтернету у понад 2340 населених пунктах. Будівництво нових мереж "оптичного інтернету" триває упонад300 населених пунктах України.

Читайте також: Набір на безкоштовні курси самооборони для жінок і дівчат стартував на Буковині 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підключення до мережі Інтернет #Укртелеком #МОН України #гірські села Буковини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...