• Головна
  • Чи потрібна система пожежної безпеки на підприємстві
Реклама
19:45, 27 січня 2020 р.

Чи потрібна система пожежної безпеки на підприємстві

Реклама
Картинки по запросу система пожежної безпеки на підприємстві

Картинки по запросу система пожежної безпеки на підприємстві

Чи потрібна мені система протипожежної сигналізації? Це питання ставлять собі всі підприємці при організації робочого місця.Давайте разом розберемо, навіщо потрібна пожежна сигналізація для бізнесу.

По-перше, слід зазначити, що усі компанії, без виключення, повинні дотримуватись постанови про пожежну безпеку на підприємстві, в іншому випадку штрафів не уникнути.

Система пожарної сигналізації допоможе вам зменшити страхові внески, уникнути або мінімізувати збиток та руйнування приміщення у разі пожежі, і авжеж, ліквідувати ймовірність штрафів та судових прислідувань.

Усі системи пожежної сигналізації можна поділити на дві групи: системи адресної сигналізації та системи неадресної сигналізації.

Неадресна пожежна сигналізація не встановлює місцеперебування вогнища. Тривожне повідомлення поступає з електричного шлейфа в якому спрацював датчик-сповіщувач. У разі пожежі включається одразу уся пожежна система, внаслідок чого збитки від пожежогасіння можуть буди більші ніж від вогнища.

Адресна пожежна сигналізація може виявити у якому саме секторі з’явилось вогнище та тушити його тільки у місті пожежі.Вартість такої системи більше, ніж вартість неадресної пожежної сигналізації, але вона більш надійна, довговічна та вигідна з точки зору убутків від пожежогасіння.

На сайті компанії Secur для вас представлено безліч варіантів систем пожежної сигналізації від відомих виробників, таких як Артон, Венбест, Лунь й Тирас, ознайомившись з якими ви гарантовано оберете оптимальний варіант для свого бізнесу та організуєте надійну пожежну безпеку на своєму підприємстві.

Вибір пожежної системи - це важливе завдання, до якого слід підходити з відповідальністю та певними знаннями. Якщо ви уперше зіткнулись з подібною покупкою, зверніться за консультацією до компетентних менеджерів інтернет-магазину Secur, які із задоволенням проконсультують вас, дадуть відповіді на усі питання та допоможуть зробити правильний вибір пожежної сигналізації.

Придбати якісну пожежну сигналізацію - це половина успіху. Важливо її ще правильно встановити. Краще цю задачу довірити професіоналам, щоб не допустити помилок, які виллються вам великим збитком у разі пожежі.

Переходьте на сайт компанії Secur, обирайте надійне обладнання пожежної безпеки та купуйте його за вигідною ціною з доставлянням за указаною адресою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...